Kredi Haber
Larissa Göl Evleri
2

İzmir’in Menemen ilçesinde hayata geçirilecek olan Larissa Göl Evleri projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1200 konutun bulunduğu ve teslimlerin Şubat 2019’da yapılması planlanan Larissa Göl Evleri projesi daire fiyatları 155 Bin TL’den başlıyor.

40 bin metrekare arazi üzerine inşa edilecek olan proje içerisinde ayrıca yaklaşık 15 bin metrekare doğal gölün çevresinde yürüyüş alanları ve barbekü alanları bulunuyor. Ülkemizde meyve veren dikey orman konseptinde oluşturulan ilk proje olan Larissa Göl Evleri, toplanan yağmur suları ile yeşil alanların sulanması ve güneş panelleri ile ortak kullanım alanlarının elektrik ihtiyacının karşılanması gibi doğa dostu çözümlere de ev sahipliği yapıyor.

Larissa Göl Evleri, Erdem İnşaat güvencesi ile İzmir Menemen’de hayata geçiriliyor. Satışa çıkarılmaya hazırlanan Larissa Göl Evleri projesi 1+1’den 3+1’e daire tiplerinden oluşuyor. İzmir’in Menemen ilçesinde inşa edilecek olan proje merkezi bir konumda bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer alacağı Larissa Göl Evleri projesi 1.200 konuttan oluşacak.

Tasarım ve konsept çalışmalarının hızla devam ettiği Larissa Göl Evleri’nde Antik Larissa kentinin modern mimarisinden esinlenildi. Genç ve dinamik hayatı yaşayacağınız projede antik kentin modernize edilmiş halini bulacaksınız. Hayatın her anını içinde bulunduran ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak sağlayacak olan Larissa Göl Evleri projesinin konut alanlarının tasarımında sona yaklaşıldı.

Larissa Göl Evleri

Fiyatlar

Larissa Göl Evleri projesi 54 ile 152 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 155 Bin TL ‘den başlıyor.

Larissa Göl Evleri ne zaman teslimErden İnşaat güvencesi ile İzmir’in Menemen ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Şubat 2019’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Atatürk Mahallesi 1535 Sokak No: 4 Menemen – İzmir
  • Telefon Numarası: 0232 507 35 12
  • Mail Adresi: bilgi@larissagolevleri.com.tr
  • İnternet Adresi: larissagolevleri.com.tr

Larissa Göl Evleri Nerede

Larissa Göl Evleri, İzmir’in Menemen ilçesinde hayata geçiriliyor. Menemen konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 140 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 31. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 8’lik kısım üniversite mezunu.

Lokasyon olarak avantajlı bir konumda yükselecek olan Larissa Göl Evleri projesi Manisa’ya 35 dakika yakınlıkta bulunurken, İzmir Merkez ve Çanakkale Otoyolu’na ise yakın mesafede bulunuyor. Menemen İzban istasyonuna 5 dakika yakın konumda yer alan projenin bir yanında tatil beldesi olan Foça, diğer yanında ise şehrin önemli değerlerinden biri kuş cenneti yer alıyor.

Larissa Göl Evleri

Menemen Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İzmir konut piyasasında Menemen ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %1,23 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.881 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

İzmir Menemen ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 140 Bin TL ile 235 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Menemen’de metrekare birim fiyatları 955 TL iken, günümüzde ortalama 1.881 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 600 TL ile 1.000 TL arasında olduğu ve Larissa Göl Evleri projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %77 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %68 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. Murat dedi ki:

    Başvuru ne Zaman nasıl yapılack? Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

  2. Cemile asma dedi ki:

    Basvurmak istiyorum yardimci olurmusunuz

BİR YORUM YAZ