Kredi Haber
Landor Gaziemir
0

İzmir ülkemizde gözle görülmese de inşaat projelerinin en yoğun olduğu şehirlerin başında gelmektedir. Çetmen, ByKepi ve Konfor işbirliği ile bu projelere bir yenisi daha ekleniyor. Gaziemir’de yükselen bu yaşam merkeze benzersiz peyzaj yapısı ile insanlara farklı bir yaşam fırsatı sunuyor. Bu üç şirket arasında oluşan birliktelik İzmir gibi bir şehirde doğacak sayısız modern yaşam alanının habercisi olarak karşımıza çıkıyor. Landor bu birliktelik ile ortaya çıkan bir eserdir. Bu nefes kesici yaşam alanında su ve bahçe mimarinin her detayı olması gerektiği gibi kullanılarak insanların yaşadıkları alandan sonuna kadar keyif alınması sağlanmıştır.

44 bin metre kare inşaat alanı ile oluşturulan bu harika projede 10 bin metrekarelik peyzaj alanı olması en dikkat çekici noktadır. 11 Ticari merkezin bulunduğu ve 182 konutun yer aldığı bu alanda birbirinden bağımsız olarak inşa edilen çok sayıda nokta bulunuyor. Konut seçenekleri farklı mimari anlayışlar ile sunuluyor. Bahçe içerisinde olanlar, kat terasa sahip olanlar, ada mutfaklı, açık ve kapalı konut seçenekleri bulunuyor. Konut tipleri 2+1’den başlayarak 3+1 ve 3+1 Dubleks seçenekleri ile bir adet 4+1 daire seçeneği sunuluyor. Ayrıca proje içerisinde bu bölgede yaşayan kişilerin misafirlerini ağırlamaları için 4 adet misafir dairede yer alıyor.

Teknik özellikle ve sosyal alanlar bakımından da eksiksiz bir yapıya sahip olarak görülebilir. Depreme dayanıklı olarak üretilen yapıda peyzaja büyük önem verildiği görülüyor. Bahçe aydınlatmaları, klima altyapısı, hidrofor, fiber internet altyapısı, uydu tv altyapısı, sosyal alanda iç bahçe ve jeneratör en önemli teknik özelliklerdir. Ortak kullanım alanı olarak sunulan spa, sauna, masaj odaları, oyun alanı, çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı yüzme havuzları, masa tenisi, bilardo, fitness ve spor salonu bulunmaktadır. Özellikle bahçeye sahip olan daireler ile yaşamın her anını güzelleştirme şansına sahip oluyorsunuz. Detaylı bir şekilde düşünülerek yapılan peyzaj çalışmaları müstakil yaşam alanlarının farkını artıyor.

Dairelerin toplu özellikleri ile birlikte bu yaşam alanında bulunacak insanların tüm konforları ve güvenlikleri detaylı bir şekilde düşünülmüştür. 10 farklı lobi girişi ve asansörün olduğu daireler dengeli yapıları ile dikkat çekiyor. Projede bulunan her konut için bir adet olmak üzere park alanı bulunuyor. Bu da kendiniz kadar araçlarında güven içerisinde olmasına yardımcı oluyor. Toplantıların yapılabileceği toplantı salonu, lounge alanı ve özel tasarıma sahip teras daireler bulunuyor. Kapalı devreye sahip olan video sistemi, güvenlik kameraları, 24 saat güvenlik ve duman detektörü bulunuyor. Bu güzel projeye dahil olmak istiyorsanız 435 bin TL’den başlayan fiyatlar ile karşılaşacaksınız.

Landor Gaziemir projesinde fiyatlar 435 Bin TL’den başlıyor. Daire tipi ve büyüklüklerine göre fiyatların değiştiği projeye ait detaylı fiyat listesini satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ