Kredi Haber
Kuzeyşehir Koru
0

Kuzeyşehir Koru konut projesi Yücesoy Mühendislik tarafından İzmir Menemen ilçesinde hayata geçirilecek. Reklam filminde Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump tiplemesinin yer aldığı proje sağladığı ödeme planı ile oldukça iddialı.

İzmir’in Menemen ilçesinde 31 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan projenin satışlarına başlandı. 716 adet konutun yer alacağı proje 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Nisan 2021’de teslimlerinin başlaması planlanan Kuzeyşehir Koru projesi Yücesoy Mühendislik imzası taşıyor. Reklam filminde Amerika Birleşik Devletleri Başkanı tiplemesine yer verilen projede 2+1 daireler 48 ay vade 5 Bin TL taksit, 3+1 daireler ise 48 ay vade 8 Bin TL taksit seçeneği ile satışa sunuldu.

Kuzeyşehir Koru Fiyat Listesi

2+1 Daireler 260 Bin TL’den başlayan fiyatlar

3+1 Daireler 390 Bin TL’den başlayan fiyatlar

4+1 Daireler 460 Bin TL’den başlayan fiyatlar

Çok Konuşulan Reklam Filmi!

Kuzeyşehir Koru’yu hangi özellikleri özel kılıyor?

Taksitten başka hiçbir ödemenin olmadığı kampanya ile satışa çıkarılan proje 5 adet özel avluya ve 2 adet koruya sahip olacak. İzmir şehrinde yeşilin en yoğun olduğu bölgede hayata geçirilecek olan Kuzeyşehir Koru konut projesi yüksek prim potansiyeline sahip. İzban ile Çevre Yolu’nun hemen yanı başı konumunda yer alan proje doğa, çocuk, spor gibi çok farklı konsepte sahip.

350 milyon türk lirası yatırım değerine sahip olan projede ayrıca 3 bin 500 m²’lik alan ticari ünitelere ayrılacak. Menemen yolu üzerinde konumlanan Kuzeyşehir Koru; 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ