Kredi Haber
Kuzey Yakası
1

Emlak Konut olarak, Türkiye’nin geleceğini inşa etmenin sürdürülebilir şehirler tasarlamaktan geçtiğine inanıyoruz. 64 yıldır durmadan bu amaç için çalışıyoruz ve Türkiye’nin sadece bugününü değil yarınlarını da düşünüyoruz. Sürdürülebilir şehirler misyonumuzla şimdi de ülkemizin en büyük şehri İstanbul’a büyük bir bölge parkı kazandırmanın onurunu yaşıyoruz. 3. köprü ve 3. havalimanıyla önemi daha da artan Başakşehir’de yer alan Kuzey Yakası’yla, geniş çimenlik alanlardan hayvanat bahçesine, kaykay pistinden koku bahçesine pek çok ayrıcalığı bir arada sunuyoruz. Kuzey Yakası’nda ayrıca, yatay mimariyle inşa edilmiş ferah ve modern ofisler de sizleri bekliyor. Şimdi sizi İstanbul’da kuş sesleri arasında eşsiz bir iş hayatına davet ediyoruz.

İstanbul’un son yıllarda yatırım değeri artan Başakşehir ilçesi, 3. köprü ve 3. havalimanı gibi hayata geçirilen projelerle her geçen gün şehrin daha da önemli bir konumu haline geliyor. Emlak Konut tarafından, daha önce inşaası tamamlanan Başakşehir Evleri, Park Mavera, Evvel İstanbul, Avrupa Konutları ve Nidapark Kayaşehir konut projeleri bölgenin değerine değer katıyor, Kuzey Yakası projesi ile de bölgeyi taçlandırıyor. İstanbul’un yeni yakası olarak nitelendirilen Kuzey Yakası projesiyle ilçeye bölgenin en büyük parkı hayata geçirilerek cazibe merkezi haline getiriliyor. Kuzey Yakası projesi bünyesinde yer alan otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5 bin kişi kapasitesine sahip cami, alışveriş merkezi, çocuk oyun parkları ve yatay mimariden meydana gelen ofis blokları ile yalnızca bir proje değil, 7 gün 24 saat yaşayan bir bölge hayata geçiriliyor.
Kuzey Yakası
İş Yaşamının En Doğal Hali Kuzey Yakası’nda

Ofis yaşamı dendiğinde ilk olarak akıllara sıkıcı ve doğadan uzak bir yaşam gelir. Oysaki ofisinizin dışından eğlence içerisinde koşup dolaşan çocuk sesleri gelse, pencereden dışarıyı seyrettiğinizde iş merkezleri değil de yeşilin tüm renklerine sahip çimenlik alanları ve ağaçları görseniz, ofisinizden dışarıya çıkar çıkmaz sizi araçların egzoz kokuları yerine bitkilerin mis gibi kokusu karşılasa nasıl olurdu diye düşünüldü ve şehir merkezinin hemen yanında Kuzey Yakası projesi hayata geçirildi. Proje ile birlikte ofis hayatı eskiden olduğu gibi değil, artık çalışma alanınızın bahçesi bir bölge parkı. Şimdi mesai bitiminde spor yapma, öğle yemeğini yeşillikler içerisinde yeme zamanı. Şimdi İstanbul’da eşi benzeri olmayan bir ofis hayatına merhaba deme zamanı. Bu olanakların yanı sıra iş hayatında gereksinim duyulabilecek; 600 kişilik kapasiteye sahip konferans salonu, 143 kişilik kapasiteye sahip toplantı ve 83 kişilik kapasiteye sahip seminer salonu da projede yer alıyor.

Yeşilin En Doğal Hali

İstanbul konut piyasası gibi hareketli metropollerde yeşil alanlar her zaman durup bir nefes almak için ihtiyaç olmuştur. Biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak geniş çimenlik alanları, içinizi ferahlatacak koku bahçesini, basketboldan tenise spor alanlarını ve sosyal yaşamın merkezi haline gelecek etkinlik çayırını Kuzey Yakası’nda sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca masmavi bir gölet de bu projede sizi bekliyor.

Sosyalleşmenin En Doğal Hali

Sosyalleşme kavramının değişerek sanallaştığı günümüzde, sosyalleşmenin en doğal hali Kuzey Yakası’nda sizi bekliyor. Projede yer alan 209.000 metrekare yeşil alanda ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, spor alanlarında günün stresini atabilir, 11.617 metre uzunluğundaki yaya yolunda sohbet eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. Ayrıca, siz arkadaşlarınızla doğanın tadını çıkarırken çocuklarınız da çocuk oyun alanında eğlenceli vakit geçirebilir.

İstanbul’un En Doğal Hali

İstanbul’un en doğal hali, İstanbul’un merkezine yakın konumda. Önemli lokasyonlara kolay ulaşım sağlanabilecek konumda olan Kuzey Yakası; 3. köprü ve 3. havalimanına yakın mesafede, Olimpiyat Stadı’na 4 km, Atatürk Havalimanı’na 18 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise sadece 32 km uzaklıkta. İstanbul tüm doğallığıyla bu projede sizi bekliyor.

Peyzaj

“Doğal ve ekolojik” sloganıyla tasarlanan bölgenin en büyük parkı, içinde barındırdığı fauna ve flora zenginlikleriyle ön plana çıkıyor. “Aktif ve sportif” ilkesinin benimsendiği park, içinde barındırdığı onlarca aktivite ve spor alanlarıyla kullanıcılarına sağlıklı bir yaşam vadediyor. “Huzurlu ve eğlenceli” ortamıyla çocuklar özgürce doğanın ve eğlencenin tadına varırken siz de kuş sesleri eşliğinde şehrin karmaşasından uzak, meditatif yaşam ortamının tadını çıkarabilirsiniz. Alana ulaşım kuzey, doğu ve batı yönlerinde 3 noktadan girişle (Gingko Meydanı, Sığla Meydanı ve Erguvan Meydanı) sağlanmaktadır. Alanın merkezinde çeşitli organizasyonları gerçekleştirmek için geniş çim alan düzenlenmiş ve “Etkinlik Çayırı” olarak tanımlanmıştır. Etkinlik Çayırı ve etrafını çevreleyen amfiler, birçok kültürel ve sosyal etkinliğin yapılabileceği büyüklükte tasarlanmıştır. Ayrıca meydan niteliği taşıyan alan, uçurtma alanı ve festival alanı olarak da kullanıma açıktır. Park alanında bulunan hayvanat bahçesi, yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, kaykay pisti, piknik ve oturma alanları, gölet ve havuzlar, açık spor alanları, koru, farklı konseptteki bahçeler, etkinlik çayırları ve çocuk oyun alanlarıyla Kuzey Yakası tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Ekolojik omurga boyunca; yaya yolu devam ederken şifalı bahçeler, ses, renk ve kelebek bahçeleri düzenlenmiş, yaya yolu boyunca bitkilendirme aksı oluşturulmuştur. Mini hayvanat bahçesi olarak kurgulanan alan, farklı türdeki birçok bitkiyle zenginleştirilerek botanik bahçelerle bütünleştirilmiştir. Park alanının büyük bir kısmını oluşturan biyolojik gölet; ahşap terasların, ahşap köprülerin, yürüyüş ve dinlenme alanlarının çevreleyeceği şekilde kurgulanmıştır. Bütün bu düzenlemeler alan boyunca çeşitli bitki türlerinin sergilendiği koru alanlarının içinde yer almaktadır. Alanın etkinliklerden uzak ve daha sakin olduğu güney tarafındaki koru bölgesinde pergolalar yerleştirilmiştir. Alanda 3 farklı yerde otopark planlanmıştır.

İnşaat

  • Mevcut yönetmelik ve standartlara uygun olarak depreme dayanıklı bina tasarımı yapılmıştır.
  • Betonarme taşıyıcı sistem, konvansiyonel kalıp yöntemiyle yapılacaktır.
  • Yangın Yönetmeliği’ne uygun olarak dış cephede proje ve teknik şartnamelere uygun ısı yalıtımları yapılacaktır.

Kuzey Yakası Fiyat Listesi

Tür Blok Büyüklük Fiyatları
Ofis A1 37 – 677 m² 356 Bin TL – 8 Milyon 980 Bin TL
Ofis A2 100 – 271 m² 828 Bin TL – 5 Milyon 248 Bin TL
Ofis A3 100 – 369 m² 713 Bin TL – 5 Milyon 622 Bin TL
Ofis A4 747 – 1.213 m² 5 Milyon 763 Bin TL – 16 Milyon 539 Bin TL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kayabaşı Mahallesi Evliya Çelebi Caddesi Emlak Konut Başakşehir Evleri 1. Etap 2. Kısım D Blok No: 1 Dükkan No: 168 Başakşehir – İstanbul

Telefon Numarası: 0212 801 43 11

Web: www.emlakkonutkuzeyyakasi.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Sertap dedi ki:

    Tv reklamında ofisten bahsediyorlar konut yok mu

BİR YORUM YAZ