Kredi Haber
Körfezkent 3
2

Körfezkent 3 projesi İzmit’in Körfez ilçesinde yer alıyor. Emlak Konut’un daha önce gerçekleştirdiği Körfezkent 1 ve 2 projelerine komşu parsellerde projede yer alan cami, eğitim kurumları ve ticari alanlar bölgede yaşayanların ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamakta. Kapsamlı ve elit değere sahip olan Körfezkent 3 konut projesi, 2 parsel üzerinde inşa edilmekle birlikte İzmit körfez manzarasına sahip konumda yer almakta.

Geniş bir şekilde peyzaj alanlarının yer aldığı Körfezkent 3 projesinde, çocuk oyun alanları, spor alanları, dinlenme alanları, yürüyüş parkurları, açık ve kapalı araç otoparkları yer alıyor. Her alternatife uygun farklı seçeneklerin yer aldığı Körfezkent 3’te 776 adet daire tipi yer alıyor. 32 metrekare ile 199 metrekare büyüklüğe sahip 11 ticari ünitenin yer aldığı projede daire tipleri ise 46 metrekare ile 168 metrekare büyüklüğe sahip.

Körfezkent 3 lokasyon olarak projenin birinci, ikinci ve dördüncü etaplarına yakın mesafede bulunuyor. Ayrıca öğrenciler için Körfez Emlak Konut İlkokulu ile Ortaokulu, İmam Hatip Lisesi hemen yanı başınızda olacak. Grand Körfez İzmit Hotel’ine yakın konumda yer alan projede ayrıca Körfez Devlet Hastanesi çok kısa mesafede bulunmakta.

Körfezkent 3 konut projesi Emlak Konut imzası ile Kocaeli Körfez ilçesinde inşa edildi. 46 bin arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Proje Bilgileri

Proje İsmi Körfezkent 3
Yapımcı Firma Emlak Konut
Lokasyon Kocaeli Körfez
Teslim Tarihi Proje Tamamlandı
Daire Tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Daire Büyüklükleri 46 m² – 168²

Proje Özellikleri

24 saat güvenliğin bulunduğu Körfezkent 3 projesinde açık ve kapalı araç otoparkları, sağlıklı olmanızı sağlayacak spor alanları, çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği oyun alanları, hem sağlıklı kalabilmek hem de günün stresini atmanıza yardımcı yürüyüş parkurları, dinlenme alanları, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçireceğiniz piknik alanları ve süs havuzları yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. Turan golcü dedi ki:

    Dar gelirli olarak faydalanmak istiyorum

  2. Fikret dedi ki:

    Korfez kent konutlarindan dar gelirli olarak yararlanmak istiyorum.Ba
    siskelede oturuyorum.Nasil katilablilirim.

BİR YORUM YAZ