Kredi Haber
Koordinat Çayyolu
0

Koordinatlar Çayyolu’nu Gösteriyor

Ankara’nın Çayyolu ilçesinde 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan Koordinat Çayyolu projesi daire ve ticari ünitelerden meydana gelecek.

58 ile 250 metrekare büyüklüğe sahip 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin yer aldığı Koordinat Çayyolu, YP İnşaat güvencesi ile hayata geçiriliyor. 427 adet konutun yer aldığı projedeki 3 blok 16 kat, diğer bloklar ise 8 kat yüksekliğe sahip.

Koordinat Çayyolu Fiyat Listesi

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 87 m² – 103 m² 500 Bin TL – 550 Bin TL
2+1 Daireler 152 m² 568 Bin TL – 933 Bin TL
3+1 Daireler 169 m² – 181 m² 826 Bin TL – 1 Milyon TL
4+1 Daireler 200 m² – 262 m² 990 Bin TL – 1 Milyon 670 Bin TL
5+1 Daireler 311 m² 1 Milyon 428 Bin TL – 1 Milyon 755 Bin TL

Koordinat Çayyolu projesi adı üzerinde Çayyolu’nda Ankara’nın eskiden beri nezih semtleri arasında yer alan Ümitköy’de yer alıyor. Artık Ankara’nın ana arterlerinden biri haline gelen Eskişehir yoluna komşu olan projenin konumu sayesinde Ankara’nın pek çok yerine ulaşım oldukça rahat. Başkent Üniversitesi, Arte Cerrahi Hastanesi, Arcadium AVM gibi noktalar ile pek çok kamu eğitim kurumlarına da birkaç dakikalık ulaşım mesafesinde.

Genel Hatları İle Koordinat Çayyolu

30 bin m2 alan üzerine inşa edilen proje, bünyesinde 16 katlı 3 blok ile 8 katlı 8 blok bulunuyor. Böylelikle hem yatay hem de dikey mimari örneklerine bünyesinde yer vererek farklı tercihlere hitap etmeyi amaçlıyor. 1+1’den 5+1’e değişen daire seçeneklerinin yer aldığı Koordinat Çayyolu’nda toplam 427 daire yer alıyor.  Daire büyüklükleri net 55 m2 ile 231 m2 arasında değişen projenin kataloglarında yer almayan ancak meraklılarını bekleyen Bahçeli, Teraslı ve özel daireler de bulunuyor. Söz konusu özel daireler hakkında ayrıntılı bilgi ancak proje satış ofisinden alınabilir.

Ayrıntılarla Zenginleştirilmiş Mimari

Koordinat Çayyolu projesi mimari tasarımında pek çok ayrıntı sizlerin konforu için düşünülmüş. Bloklar birbirlerinin gün ışığını en az etkileyecek şekilde konumlandırılırken, proje dahili bölgesi yaya öncelikli hale getirilmiş ve araçtan arındırılmış. Küçük meydanlar, süs havuzları, rekreasyon alanları ve blokların çatısında yeşil bahçelere yer verilen projede bloklar ve sosyal donatılar arasında yer alan yürüyüş yolları özenle tasarlanmış.

Tüm bunlara ilave olarak bağımsız bölümlerin tasarımında mahremiyetiniz her zaman olmasa da karşılaşabileceğiniz kalabalık misafirlikler göz önünde bulundurulmuş.

Sosyal  Ve Sportif İmkanlar

Bulunduğu Ümitköy’ün yaşam kültürüne uyum sağlayan Koordinat Çayyolu oldukça geniş sosyal donatıları bünyesinde barındırmakta. Proje bünyesinde formunuzu korumak için hava durumundan bağımsız olarak yüzme keyfini çıkarabileceğiniz kapalı yüzme havuzu, basketbol tutkunlarının yaz kış demeden basketbol oynayabilecekleri kapalı basketbol sahaları ile fitness cardio salonu bulunmakta. Ayrıca dilerseniz yoga – pilates – spinning odaları ile dinginliğe kavuşabilir, saunada terlerken stresinizi atabilir ya da seyir teraslı kafede dostlarınızla manzaranın tadını çıkarırken çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Başkent Ankara’da yer alan diğer konut projelerini satilikdairekonut.com/category/ankara-konut-projeleri sayfasından inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ