Konut Projeleri

Hedefevim

Türkiye’de gerek para ve sermaye piyasalarının gelişmesi gerekse bankalara alternatif finansman yöntemlerine olan talebin artması ile çeşitli finansman yöntemleri devreye girmeye başladı. Bu bazen satıcı nezdinde finansman olurken bazen de alıcıların birbirlerini ortaklaşa finanse etmesi olmaktadır.

HedefEvim Nedir?

Hedef Evim, başta ev olmak üzere çeşitli gayrimenkuller ve taşıtlar almak için kullanılabilen faizsiz bir finansman türüdür. Ev almak isteyen tüketiciler belli bir sistem dahilinde birbirlerinin alımlarını finanse ederek faiz ödemeden diledikleri evi alabilirler.

Neler Alınabilir?

Hedef Evim sadece ev alımlarını finanse etmiyor. Eve ilave olarak arsa, arazi, iş yeri, otomobil ve diğer araçların alımlarını da Hedef Evim ile yapmanız mümkün.

Nasıl Alınabilir?

Hedef Evimde 3 farklı yöntemle sisteme dahil olabilir dilediğiniz evi faiz ödemeden alabilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:4/5]

Yorumlar

  • Karaman ilinde 200 TL değerinde bir eve taksitlendirme yöntemi ile almak için kackiralik taksit ödemem ve kaç ay ödemem gerekiyor. Ön ödeme kacliradır. Genel şartlarınız hakkında bilgilendirme yaparsanız sevinirim!

    • Size ayrıntılı bilgi verilmesi için şubeye gidip bir çay içip bilgi almanızı tavsiye ederim haftaiçi haftasonu sabah 8 buçuk ile akşam 6 6 buçuğa kadar açıklar diye biliyorum

  • merhabalar, ben araç almak istiyorum.sıfır araç almak ne mümkün ancak 2. el sorabiliyorum. kredi çekmeyi düşünüyorum fakat faiz oranları tavan yapmış durumda fazla nakitim yok . Araçsız çok sıkıntı yaşıyoruz. bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. Olabilir misiniz?

  • Kuralar noter huzurunda deniliyor ama sadece 2017 yılında amatörce yapılan bir kura sistemi var.ihtimalleri düşünecek olursak 300 bin tllik bir ev için peşinat ödemeyeceğim taksitlerimide yükseltemeyrcegim kurada adım çıkmadı diyelim 240 ay bekleyip yani 20 yıl sonra ev sahibi olmanın ne önemi var şu an beğendiğim evi 20 yıl sonra havuzunda biriken 300 tl ile alamam enflasyon ortalamasına göre 720 olur yine 420 bin açığım olacak birde 20 yıl sizin piyasadan silinme riskinizde var …sacma ya mantıklı açıklama yapın yada insanların hayalleriyle oynamayın yazıktır günahtır…

Yorum Yap