Konut Projeleri

Fuzulev

Fuzulev

Yardımlaşma ve dayanışma üzerine kurulu ev sahibi olma sistemiyle hayalinizdeki eve, bankalara hiç bir faiz ödemeden ve düşük taksit imkanları ile sahip olabilirsiniz. Peki 25 yıllık tecrübesi ile bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan Fuzulev sistemi nasıl işliyor?

Fuzulev Nedir

Fuzulev sahip olmak istediğiniz evin ücretine ve aylık ödeyebileceği miktara göre ev sahibi olmak isteyenleri bir grupta topluyor ve her ay noter huzurunda yaptığı çekilişlerle yüzlerce aileyi ev sahibi yapıyor. Fuzulev’in çeyrek asırlık tecrübesi ile oluşturduğu bu sistem sayesinde her yıl binlerce kişi hiçbir faiz, peşinat ve kredi ödemeden ev sahibi olma ayrıcalığını yaşıyor.

Kiracı mısınız? Artık kiracılıktan kurtulmak mı istiyorsunuz? Binlerce aileyi ev sahibi yapan Fuzulev ile Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz evi seçin, peşinat biriktirmeden, kredi çekmeden, faiz ödemeden yeni evinize kavuşabilirsiniz. Fuzulev ile bütçenize uygun taksitlerle ev sahibi olmak için fuzulev.com adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Fuzulev

Diyelim ki yeterli birikiminiz yok ve bir ev almak istiyorsunuz. Sağa sola koşturup umutsuzca neredeyse üzerine bir ev daha alabileceğiniz faizlerle uğraşmanıza hiç gerek yok. Dayanışmaya dayalı olan Fuzulev ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun dilediğiniz eve kredisiz ve faizsiz sahip olun. Altın günlerine benzeyen Fuzulev sisteminde binlerce aile yıllardır hayalini kurduğu eve sahip oluyor. Siz de Fuzulev ile dayanışma ve yardımlaşma kültüründen ilham alınarak oluşturulan birikime dayalı ve cüzi taksit imkanları sunan yöntemle yepyeni yuvanıza kavuşun, kendi evinizin sahibi olun.

Fuzulev Sistemi Hakkında Bilgi

Fuzulev, kiracılıktan kurtulup ev sahibi olmak isteyen ama maddi sıkıntı yaşayan ya da bankalara kredi faizi ödemek istemeyen kişileri kendi evinin sahibi olmayı temel almıştır. Başlangıcında bireylerin birbirleri ile yardımlaşma içinde olduğu sistem; ev sahibi için bir araya gelerek grup oluşturan bireylerin, birbirlerine yardımcı olarak; faiz ve peşinat ödemeden, vade farksız ev, konut ya da araba sahibi olmasını sağlamaktadır..

Fuzulev, toplumumuzda bayanların altın günü kavramı gibi birbiriyle yardımlaşma ve dayanışma içinde olduğu grupları bir araya getirerek 25 yıldan bu yana binlerce aileyi konut ve araç sahibi yapmıştır. Fuzulev sistemi toplumumuzda benimsenen yardımlaşma ve destek kültüründen esinlenerek oluşturulmuştur.

Fuzulev gibi yardımlaşma yöntemi ile ev sahibi olabileceğiniz Eminevim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak için satilikdairekonut.com/konut-projeleri/eminevim.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Finansevim sektöre giriş yapan son kuruluş olarak dikkatleri çekiyor.

KAMPANYALAR

Çekiliş sistemi, vade ortası sistemi, peşinatlı erken teslim sistemi ve ara ödemeli erken teslim olmak üzere 4 farklı kampanya çeşidi bulunmaktadır.

1- Çekilişli Sistem

Çekilişli grup ile konut sahibi olmak isteyen bireyler ödeme gücüne göre kendisine uygun olan gruba dahil olur. Bu sistem ile ülkenin dilediğiniz yerinden ev sahibi olma imkanına sahip olursunuz. Gerçekleştirilecek çekiliş sonrası ilk aylarda ev sahibi olabilirsiniz. Ödeme tutarlarınız tamamen faizsizdir. Para biriktirerek ev alma hayaliniz var ise sisteme dahil olarak daha erken ev sahibi olma şansına sahip olursunuz. Dilerseniz ev tesliminden önce dahil olduğunuz grup ya da ödeme tutarlarında değişiklik yapabilirsiniz.

2- Vade Ortası Sistem

Bu sisteme dahil olan kişiler çekiliş olmadan, faiz ödemeden taksit tutarının yarısında dilediği evi alabilir. Sistem 7 ila 200 ay vadeli gruplardan meydana gelir. Satın almayı düşündüğünüz ev tutarı eşit taksitlere bölünür. Organizasyon ücreti dışında ek ödeme yükümlülüğü altına girmezsiniz.

3- Peşinatlı Erken Teslim Sistemi

Taksit tutarları vade farksız ve faizsizdir. Sisteme dahil olurken ne kadar çok peşinat öderseniz evinizi alma süreniz o kadar erken olur. Ayrıca taksit tutarlarınız da düşük tutulur. Vade farkı ve faiz ödemeden erken teslim fırsatı ile ev sahibi olabilirsiniz.

4- Ara Ödemeli Erken Teslim Sistemi

Dilerseniz peşinat vermeden dilerseniz peşinat vererek kendi belirlediğiniz ödeme tarihlerinde ara ödeme yapıp dilediğiniz evi satın alabilirsiniz. Bu sistemde sadece belirlenen tarihlerde ara ödeme yapıp konut sahibi olabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz ara ödemeler neticesinde taksit tutarlarınız düşük olur ve dilediğiniz evi vade ortasından daha kısa bir sürede alabilirsiniz. İlk taksit ve organizasyon ücretini yatırarak sisteme dahil olabilirsiniz.

Fuzulev Sistemi ile ilgili yorumlarınızı ve şikayetlerinizi aşağıdaki mesaj bölümünden iletebilirsiniz.

Yorumlar

 • Ev sahibi olmak istiyorum kiracılktan kurtulmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

 • Sakin fuzulevime yazilmayin dolandiricilar resmen biz 2 ay odeme yaptik esimin maddi sikintilari olustu odeme yapamayinca paramizi geri almak istedik ve bunun icin dilekce yazdik 1 hafta sonra sizi arariz dediler 1aydir donus yapmadilar kesinlikle tavsiye etmiyorum

 • Ben.fuzul.ev.mûsterisiyim.2016.da.yapilan.kaydimin.03.03.2018.de.hak.kazandim.ve.aldim.bir.tlf.kazandim.söylenirken.diğer.bir.yandan.sonradan.cikan.kurllara.bizide.muhatap.kilinip.cekilisin.olan.hakimi.geri.alin.maya.calisildi.gibi.bir.diye.yandan.bizimle.muhattap.olan.fuzul.personelinin.verdii.soz.ve.tautlerin.fuzul.evin.bir.cirpida.o.sahsiyete.yukleyip.kendini.bir.kurum.olarak.siyril
  Nasıl.ile.muzdarip.olduk.bu.sistem.kendi.ic.personeli.ile.bir.makam.ve.mevki.mucadelesinde.musterilerinide.feda.etmekte.dikkat

 • Arkadaşlar bende yazılım bugün ama gerçekten
  Dolandırıcılık varmı yorumlar
  İnsanı urkutuyor gerçi daha hiç ödeme yapmadım ama yinede hemen caz geçeyim mi.

 • kesinlikle fuzull evi kimseye tavsiye etmiyorum kendi komisyon paralarini alana kadar peşini bırakmıyorlar öyle ilgilenmeler taa sen gidemezsen biz gelelim evine diyorlar komisyonu aldiktan sonra malesef ne ilgilenileniyorlar nede yardimci oluyolar

 • 2 adet kefil istiyorlar buda yetmiyor kefillerin eşlerinden noterden onayli imza istiyorlar buda yetmiyor senete 3 kisi sgk li yada bagkurlu imza istiyorlar buda yetmiyor eve ipotek ve rehin koyuluyor masrafları musteriye ait yok buda yetmiyor findex raporu istiyorlar bunlarda yetmiyor baska bir sey buluyorlar butun masraflarin boşa gidiyor guvenmeyin kardesim bunlara pisman olursunuz

Yorum Yap