Son Haberler

Eminevim

Türkiye’nin neresinde olursanız olun. Nasıl bir ev almak istediğinize karar vermeniz yeterli. Gerisini 26 yıldır gücünü dayanışma ve yardımlaşmadan alan Elbirliği sistemi çözüyor. Nasıl mı?

Eminevim’de ödeme gücünüze göre taksitlerinizi ve vadelerinizi kendiniz belirlersiniz. Diyelim ki 100 Bin TL’lik bir ev almak istiyorsunuz. Ve taksitler için ayda Bin TL ayırabileceksiniz. Taksit miktarına göre bir gruba dahil oluyorsunuz. Örneğin Bin TL taksitle 100 ay vade için 100 kişilik bir grubun içinde yer aldığınızda 100 Bin TL için sisteme dahil olmuş oluyorsunuz. Her ay havuzda biriken parayla kimin ev sahibi olacağı noter huzurunda belirleniyor. Sırası gelen üye kiradan kurtulup kendi evine geçiyor. Tıpkı ev hanımlarının altın günü gibi. Eminevim ile ev sahibi olmak işte bu kadar kolay.

Eminevim

Peki evini erken alan daha mı karlı çıkıyor? Hayır tabi ki… Eminevim’de adalet sistemin temelidir. Evine erken kavuşan üyenin taksit tutarı bir kereye mahsus olmak üzere bir miktar artıyor. Ve sabitleniyor. Sırasını bekleyen üyenin taksit tutarı ise her ay düşüyor. Böylece Elbirliği ile kiradan kurtulanın hala kiracı olanı unutmadığı bu sistemle yardımlaşarak herkes ev sahibi olabiliyor. Ödeme zorluğu çeken üyeler taksitlerini dondurabiliyor. Sistemden çıkmak isterseniz biriken paranızı geri alabiliyorsunuz. Evinizi teslim aldığınızda dilerseniz borcunuzu erken kapatabiliyorsunuz. Hatta evinizi kiraya vererek ek gelir bile elde edebiliyorsunuz. Bu benzersiz sistem ile sadece ev değil arsa, iş yeri, her türlü gayrimenkul ve motorlu araç satın alabiliyorsunuz.

Eminevim Sistemi ile ilgili detaylı bilgiler için bir sonraki sayfayı ziyaret ediniz.

Check Also

Fuzulev

Fuzulev

Yardımlaşma ve dayanışma üzerine kurulu ev sahibi olma sistemiyle hayalinizdeki eve, bankalara hiç bir faiz …

2 yorum

  1. Eminevim ile Birevim’in bir ortaklığı varmı? yok ise neden Eminevim kendi tanıtımının son bölümünde Birevim’e öneri ya da reklam yeri açmış?
    ikinci sorum ise ortalama 120.000 TL lik bir ev için size kayıt yaptırdıktan sonra kuralarda ismim çıkmazsa en geç kaç ay içinde evime kavuşurum?
    özellikle 2. sorumu açıklayıcı bir şekilde yanıtlarsanız sevinirim

  2. Organizasyon ucreti ne kadar aliniyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir