RSS Feed

Birevim


Bir eviniz olsun istiyorsanız, sizi ev sahibi yapacak birbirinden özel 3 yöntem var. Birevim‘in kendine özgü yöntemlerinden birini seçerek ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim

Sıra Tespitli Yöntem

Sıra tespitli yöntem ile ev sahibi olma seçeneğinden faydalanmak isterseniz, evinizi teslim alacağınız tarih noter çekilişi ile yapılacak olan sıra tespiti ile belli olur. Sıra tespitli yöntem ile dilerseniz hiç peşinat ödemeyebilirsiniz. Ödemek isteyeceğiniz taksit tutarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu yöntemde faiz ya da başka türlü farklara tabi tutulmadan kısa süre içinde ev sahibi olabilme şansınız bulunuyor.

Serbest Planlı Yöntem

Serbest planlı yöntem seçeneğinden faydalanarak ev sahibi olmak istiyorsanız, evinizi teslim almak istediğiniz zamanı kendiniz serbest bir şekilde belirleyeceğiniz ödeme tutarınıza göre şekillendirebilirsiniz. Serbest planlı yöntem ile ev sahibi olmak isterseniz cebinize göre her şey sizin insiyatifinizde.

Konut Değer Endeksli Yöntem

Konut değer endeksli yöntem seçeneği, sıra tespitli yöntemde olduğu gibi ev sahibi olacağınız tarih noter çekilişi sonrasında gerçekleştirilecek olan sıra tespiti ile belli olur. Konut değer endeksli yöntem seçeneğinde teslim tarihiniz geldiğinde evinizin konut değeri korunmuş olur. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın her ay düzenli olarak yayınladığı konut fiyat endeksi esas alınarak alacağınız evin de değeri artar. Böylece teslim tarihinizde evinizi artan değer üzerinden alırsınız.

Sayfalar: 1 2 3

4 Responses “Birevim”

 1. guven aydin
  Nisan 29, 2018 at 3:55 pm

  Birevime gittim gorustum sistemleri cok mantikli faizsiz calisiyorlar ben 50bin tl’lik araba icin basvurdum en gec 24 ayda teslim guleryuzlu karsilandim cok mantikli ve adaletliler eminevim ve fuzul evede gittim arada daglar kadar fark var bence birevim…

 2. Ahmet
  Haziran 19, 2018 at 4:08 am

  Bir evimden uzak durun ben eve yazıldım araba almak istiyorum evden vazgectim dedim ama olumsuz yanıt aldım

 3. tayfun soylu
  Temmuz 3, 2018 at 7:17 am

  Şirketin patlama tarihi ne zaman acaba insanların yarısının magdur olacağını düşünüyorum

  • admin
   Temmuz 3, 2018 at 10:42 pm

   Bahsettiğiniz şekilde durumun pek mümkün olduğu gözükmüyor açıkçası. Her geçen gün büyüyen ve şubelerini artıran bir kuruluş edindiğimiz bilgiye göre. Ayrıca sosyal medya hesaplarını da incelerseniz gerek kullanıcı yorumları olsun gerekse de teslim günleri güven verici durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Konut Projeleri