Kredi Haber
Konteyner Ev
0

Sadece bir gün de ev sahibi olmak ister misiniz? İmkânsız gibi görünse de artık konteyner ev sayesinde bir günde yepyeni bir eve kavuşmak mümkün. Peki konteyner ev nedir, konteyner ev fiyatları ne kadar? Sizler için merak edilenleri araştırdık…

Tercihe göre değişen malzeme seçenekleri ile üretilen ve oldukça yüksek izolasyon sağlayan bu evler, sizin isteğinize göre fabrikada üretiliyor ve hızlı bir şekilde istediğiniz yere monte ediliyor. Son dönemlerde trend haline gelen evlerin geniş kullanım imkanı bulunuyor. Üstelik sizin isteğinize göre tek katlı ya da çift katlı olarak evlerin üretilmesi de mümkün oluyor.

Konteyner evler, hızlı ve pratik çözümler sunan çelik galvaniz yapısı ile oldukça dayanıklı olan bu ürünler aynı zamanda esnek tasarıma sahip. Tamamen müşteri talebi doğrultusunda üretilebilen konteyner ev seçenekleri genellikle birleşimli olarak tercih ediliyor. Elbette sizin kendi zevkinize ve tercihinize göre evinizi yaptırmanız da mümkün. Yapmanız gereken tek şey, hayalinizi anlatmak gerisini konteyner ev firmasına bırakmak.

Ev sahibi olmayı hayal ediyor ancak gereken bütçeyi ayıramıyorsanız kesinlikle konteyner ev seçeneklerini düşünmelisiniz. Farklı metrekare üretilebilen bu evler sizin bütçenize uygun olarak tasarlanabiliyor. Genellikle paket olarak üretilen bu evlerin plastik pencerelerden iç kapılarına elektrik ve su tesisatlarından mutfağına kadar her şey hazır olarak geliyor. Ev ihtiyaçlarına uzun ömürlü ve pratik çözümler sunan konteyner evler aynı zamanda çok ekonomik.

Birçok belediye konteyner evler için imar izni istemiyor. Bu sayede ekstra bir masraftan sizi kurtaran bu evler daha da ekonomik hale geliyor. Ayrıca demonte yapısı olan evleri istediğiniz her yere kurdurmak daha sonra da başka bir yere nakletmek mümkün.

Konteyner Ev Fiyatları

Büyüklük Fiyat Büyüklük Fiyat
101 m² ₺6.650 301 m² ₺8.300
102 m² ₺6.650 302 m² ₺8.950
103 m² ₺6.650 303 m² ₺9.500
201 m² ₺7.350 304 m² ₺8.950
202 m² ₺7.350 306 m² ₺9.900
203 m² ₺7.700 701 m² ₺9.550
204 m² ₺8.400 801 m² ₺9.050
205 m² ₺8.250

Konteyner ev fiyatları tamamen sizin istediğiniz ölçüye göre farklılık gösteriyor. Depreme dayanıklı olan aynı zamanda kaliteli malzemeden üretilen bu evleri tek katlı ya da iki katlı olarak farklı seçeneklerle de yaptırabiliyorsunuz. Konforlu, yalıtımlı, kısa sürede üretilen bu evler normalde tek katlı bir daireden çok daha ucuz fiyatlara sizlere mal oluyor. konteyner evlerin üretimi sadece bir iki gün sürüyor ve üretim tamamlandıktan hemen sonra istediğiniz yere demonte olarak ulaştırılıyor.

Montajında çok kısa sürede ve pratik olarak tamamlanmasından dolayı her geçen gün insanların bu tür ev seçeneklerine olan ilgisi artıyor. Konut sıkıntısına ekonomik çözüm olan aynı zamanda depreme dayanıklı olarak üretilen evler betonarme binalarda uzaklaşmak isteyen kişiler için de harika çözüm oluyor.

Bu alanda faaliyet gösteren şirket ve fabrikalar tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olan projeyi hazırlıyor ve kısa süre içerisinde sizin onay vermeniz halinde üretime geçiyor. Betonarme binalardan çok daha uygun fiyata bir ev sahibi olmak istiyorsanız kesinlikle bu seçeneği göz önünde bulundurmalısınız. Kaliteli konteyner ev üretimi için kesinlikle uzman bir firma ile iletişime geçmeleri gereken bütün detayları müşteri temsilcilerinden öğrenmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ