Kredi Haber
Kolay Evim Nedir? Yorumları ve Şikayetleri
0

Kolay evim sunmuş olduğu modeller ile faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Kolay evim nedir, Kolayevim şikayet ve yorumları ile ilgili merak edilenler…

Kolay evim, peşinatsız ve faizsiz ev alma hizmeti sunan firmalardan birisidir. Sektörde yeni olan firma üyelerini uygun fiyatlarla gayrimenkul yatırımı yapma fırsatı sunmaktadır. Bunun için sundukları güçlü sistemler, güvenilir alt yapıları ve çok farklı seçenekler ile hizmetlerini sunmaktadır.

Ülkemizin her noktasında hizmet veren şirketin merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Detaylı bilgi almak isteyenler genel müdürlüğe giderek onları ziyaret edebileceği gibi 444 98 82 numarayı arayarak onlarla iletişime geçebilirler. İsterseniz web sitesi üzerinden mail atarak da iletişim kurmanız mümkündür.

Kolay Evim Nedir?

Kolay evim sunmuş olduğu faizsiz bir şekilde yatırım yapma fırsatı sayesinde sektörde bu hizmeti veren şirketlerden birisi olarak dikkat çekmektedir. Düşük ve orta gelir grubuna dahil olan, birikim yapmakta zorluk çeken, ancak bir yatırımı olsun isteyen insanlara hizmetlerini sunmaktadır.

Peşinat vermeden, vade farkı ödemeden ve herhangi bir bankadan kredi çekmeden size esnek koşullarla ev alma fırsatı sunuyorlar. Tamamen faydaya dayalı sistemleri sayesinde, uzun süre sürdürülebilir yapıları ile uzun vadede tasarruf yaparak kolay bir şekilde, uçuk faizler ödemeden istediğiniz bedelde ki evi almanıza farklı yöntemler ile saplamayı amaçlamaktadır. Bu sayede insanların mutlu olmasına fırsat tanımaktadır.

Kolay Evim Ev Alma Yöntemleri

Kolayevim’e başvuru yapacakların bilmesi gereken ilk detay şirketin dört farklı yöntem ile insanların ev sahibi olmasını sağladığıdır. Sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 1 ve versiyon 2’nin yanında, serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi bulunmaktadır.

Sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 1 sisteminde evi alacağınız tarih noter huzurunda yapılacak olan çekilişle belirlenmektedir. 60 ay vadeli gruba dahil olanlar birinci ayda ev sahibi olabilecekleri gibi son ayda bu sistem sayesinde ev sahibi olabilirler.

Sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 2 için aynı mantık ile hizmet veren bir hizmettir. Bu yöntemde 480 kişiye kadar gruplar oluşmaktadır. Faiz ödemeden, peşinat ödeyerek ya da ödemeden, ara ödeme yapmadan ve yaparak noter huzurunda yapılan çekilişle ev sahibi olmak mümkündür.

Serbest planlı tasarruf yönteminin, ilk iki seçeneğe göre farkı, almak istediğiniz gayrimenkulün ödeme tarihlerini ve almak istediğiniz tarihi kendinizin belirleyebiliyor olmasıdır. Peşinat ve ara ödeme yaparsanız evinize daha hızlı bir şekilde sahip olma fırsatı sunmaktadır.

Konut değer endeksli tasarruf yöntemi Kolay evim tarafından sunulan dördüncü sistemdir. Bu yöntem sayesinde 60 kişilik grupta olan ve son ev sahibi olacak kişi olan insanın alacağı evin değerinin düşmemesi sağlanmaktadır. Bu iç için merkez bankasının her ay yayınladığı fiyat endeksi baz alınmaktadır.

Kolay Evim Peşinat Zorunluluğu Var mı?

Bu şirkete başvuru yaparak, ev sahibi olmak isteyen insanlar için herhangi bir peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Zorunlu olan tek şey şirkete ödemelerin düzenli olarak yapılması olacaktır. Bu sistemi değerlendirmek isteyen tüm insanlar ne bir peşinat ne de ara ödeme yapmak zorunda değildir.

Tabi bu noktada unutulmaması gereken, istenmesi halinde hem peşinat hem de ara ödeme yapmanın mümkün olduğudur. İsterseniz taksit miktarlarınızı dahi kendiniz belirleme şansına sahip olacaksınız.

Kolay Evim Çalışma Bedeli Nedir?

Kolay evim şirketi bu hizmeti sunmak için müşterilerinden çalışma bedeli ücreti almaktadır. Bu bedel sektörde ki tüm şirketler tarafından alınmaktadır. Seçmiş olduğunuz tasarruf yöntemi ve almak istediğiniz evin fiyatına göre bedel değişiklik göstermektedir.

Şirketin ortalama olarak aldığı çalışma bedelleri %7 ile %13 oranında değişmektedir. Vade uzadıkça talep edilen çalışma ücreti de artış göstermektedir. Bu oran, almak istediğiniz ev için çekilecek olan kredi faizi ile karşılaştırıldığında ciddi anlamda çok az olarak dikkat çekmektedir.

Kolay Evim Güvenilir mi?

Kolay evim şirketi müşterilerine güvenirliğini ispat edebilmek için, özel olarak belirlemiş olduğu sistemlere sahiptir. Bu sistemlerin başında teslimi yapılan tüm evlere ipotek koyulma zorunluluğudur. Bu sayede hiçbir ev borcu bitmeden satılamamaktadır.

Eğer talep edilirse katılım bankalarından alınacak teminat mektubu müşteriye sunulmaktadır. Ayrıca tüm anlaşma yapılan müşteriler ile detaylı bir sözleşme imzalanarak, başvuru yapan herkesin güveni sağlanmaktadır.

Kolay Evim Avantajları Nelerdir?

Bu şirket ile anlaşan herkes sayısız avantajdan yararlanmış olacaktır. En önemli avantaj faiz ödemeyecek olmanızdır. 200 bin TL ev alacaklar, artı olarak çalışma bedeli ödeyerek eve sahip olacaklardır. Uygun maliyet, kolay ödeme seçenekleri, borcu istenilen sürede bitirilmesi ve peşinat ödeme zorunluluğun olması en önemli avantajları arasında yer almaktadır.

Faizsiz Ev Sahibi Yapan Firmalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ