RSS Feed

Saraylı Marbella Projesi


Gayrimenkul sektöründe hızlı bir şekilde yükselmeye ve adından söz ettirmeye devam eden Kaplan İnvest, Kocaeli Gölcük’te Saraylı Marbella projesini hayata geçiriyor. Saraylı Marbella ile Avrupa standartlarında ev sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kocaeli’nin yanı sıra yurtdışında da başarılı projelerde imzası bulunan Kaplan İnvest, konut sektöründeki 10 yıllık tecrübesi ile inşasına start verdiği Saraylı Marbella Sitesi ile Gölcük’e değer katmayı hedefliyor. 1750 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan Saraylı Marbella, 2 bloktan meydana gelecek. Bu bloklarda

  • 5 adet 3+1 verandalı bahçe dubleks
  • 4 adet 2+1 deniz manzaralı arakat daire
  • 5 adet 3+1 geniş teraslı + muhteşem manzaralı çatı daireleri bulunacak.

Muhteşem deniz ve doğa manzarasının yanı sıra otopark ve asansörlerin bulunacağı bloklar, 7/24 kameralı güvenlik sistemi ile güven içerisinde yaşamanızı sağlayacak. 28 adet ultra lüks satılık daire konuttan oluşacak olan Saraylı Marbella projesinin 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Kaplan İnvest tarafından hayata geçirilen projede satılık daire konut fiyatları 170 bin TL ile 290 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 30’u peşin olmak üzere kalan tutarı banka kredisi ile ödeyerek Saraylı Marbella projesinden ev sahibi olabilirsiniz.

Saraylı Marbella İLETİŞİM

  • Adres: Yahyakaptan Mahallesi Beril Sokak No: 7/D İzmit / KOCAELİ
  • Telefon: 0 262 311 40 35
  • Mail: info@kaplaninvest.com
  • Web: www.kaplaninvest.com

Saraylı Marbella GALERİ

Saraylı Marbella

Saraylı Marbella

Saraylı Marbella

Saraylı Marbella

Saraylı Marbella

Saraylı Marbella

Saraylı Marbella

Saraylı Marbella

Saraylı Marbella

Saraylı Marbella

Deniz ve doğa manzarası ile huzurlu ve mutlu bir yaşamın kapısını aralayacağınız proje okul, hastane ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezlerine yakın konumda bulunuyor. Gölcük Merkez’e 3 dakika yakın konumda bulunan Saraylı Marbella Sitesi, İzmit Merkez’e ise sadece 15 dakika yakınlıkta bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Kocaeli Konut Projeleri