Kredi Haber
KentPlus Yalova Projesi
0

Şehir hayatında hasretini duyduğunuz tüm olanakları tek bir yerde bulabileceğiniz; birbirinden özel rezidansların, villaların, 5 yıldızlı termal otellerin ve devremülklerin bulunduğu bölgedeki en geniş kapsamlı karma yaşam konut projesi KentPlus Yalova, sizi, ailenizi ve sevdiklerinizi tabiatın ve suyun yenileyici etkisiyle buluşmaya davet ediyor. Doğayla iç içe olan lokasyonu, birbirinden farklı ve zengin sosyal donatıları ile toplam 383.500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan KentPlus Yalova, yalnızca hayata geçirildiği bölgede değil ülkemizde de değer üretecek bir konut projesi.

Bir yanınızda yemyeşil bir orman, diğer yanınızda masmavi bir deniz… Sadece birkaç adım uzağınızda ayağınızı tatlı sudan tuzlu suya sokabileceğiniz, suyun doğadaki tüm hallerini birlikte yaşayabileceğiniz bir yer hayal edin…

İstanbul, Bursa ve İzmit’e yalnızca 1 saat uzaklıkta bulunan KentPlus Yalova projesine dilerseniz karadan dilerseniz denizden ulaşmanız mümkün. Yalova’nın doğal ve termal zenginlikleri ile popüler bölgesi olan Armutlu’da, hiç bir ağacın kesilmesine sebep olmadan inşası gerçekleştirilen KentPlus Yalova ile çok farklı bir yaşam, hemen yakınınızda sizi bekliyor.

Tarihi çok eski yıllara uzanan, Roma İmparatorluğu’ndan Osmanlı Devleti’ne kadar çok sayıda hükümdarlığa ev sahipliği yapan Anadolu topraklarının sağlık merkezi Yalova Armutlu’nun çok özel termal kaynakları, KentPlus Yalova’da siz ve ailenizin hizmetinizde. Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların incelikle düşünüldüğü, suyun yenileyici ve arındırıcı özelliğiyle her zaman bir arada olacağınız termal havuzlar, Türk hamamı, saunalar, açık yüzme havuzları, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi KentPlus Yalova’da, evinizin hemen yanında.

Samanlı Dağları’nın denizle iç içe olduğu yerde, hiç bir ağacın zarar görmediği bir şekilde inşa edilen KentPlus Yalova projesinde, yılın dört mevsimi farklı renklere bürünen yemyeşil bir ormanla komşu olma fırsatına sahip olacaksınız. KentPlus Yalova ile her güne zinde bir şekilde başlayacaksınız. Her mevsim farklı renklere bürünen zengin ormanı ve geniş peyzajıyla KentPlus Yalova, aileniz ve sevdiklerinize doğa ile iç içe farklı ve benzersiz bir yaşam sunacak.

Çevresi yeşil ve ormanlarla çevrili bir deniz kıyısında, sanki zamanın eli değmişçesine planlanmış sokaklarda kendine has mimariye sahip evlerde yaşamak… Doğanın mucizesi termal kaynağın tüm güzelliklerine sadece birkaç adım mesafede olmak… Hiçbir şeyin eksikliğini ihtiyaç duymadan gereksinimiz olan her şeyi doğanın kalbi bir meydanda bulabilmek… Her kapısı yeşile ve doğaya açılan, trafiğin olmadığı sokaklarda az katlı rezidans dairelerde, villalarda ya da devremülklerde yılın dört mevsimi denizin, ormanın ve termalin ayrıcalığını yaşamak KentPlus Yalova’da mümkün.

Bulunduğu bölgenin en büyük karma yaşam projesi özelliğine sahip olan KentPlus Yalova’da, her biri farklı temalarda dört ve beş yıldızlı olmak üzere üç ayrı otel bulunuyor. KentPlus Meydanı’na yakın lokasyonda bulunan büyük otelde konaklama ve termal tesislerin dışında konferans ve balo gibi organizasyonlar gerçekleştirilebilirken, karşısında bulunan otelde de SPA, detoks, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi sağlık hizmetleri mevcut. Vadiden kumsala doğru uzanan butik otelde ise ucu bucağı olmayan bir deniz panoraması ile her mevsim sahil teması işleniyor.

KentPlus Yalova, olanak sağladığı doğa ile iç içe yaşam ile birlikte, ihtiyac duyduğunuz tüm gereksinimlerin de düşünüldüğü bir proje. Orman ve doğa ile çevrilmiş olan bir vadide denize sıfır lokasyonda bulunan KentPlus Yalova projesinde tematik bahçelerle oluşturulmuş 230 bin metrekare peyzaj alanı, 1200 metrekarelik bir biyolojik gölet yer alıyor. KentPlus Yalova’nın sosyal yaşamının kalbinin atacağı KentPlus Meydanı’nda gölet manzarasını izleyecek, özel etkinlik alanlarında mini konser, film gösterimi ve tiyatro gibi aktivitelere katılım sağlayacak, etrafındaki dünyaca ünlü markalardan alışverişinizi yapabilecek, meydanı çevreleyen kafe, restoran ve kiosklarda aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte hoşça vakit geçirirken birlikte olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

KentPlus Yalova Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyat
1+1 Daireler 53 m² 350 Bin TL – 550 Bin TL
2+1 Daireler 81 m² – 88 m² 580 Bin TL – 855 Bin TL
3+1 Daireler 104 m² – 125 m² 690 Bin TL – 1 Milyon 50 Bin TL
5+2 Daireler 285 m² 1 Milyon 650 Bin TL – 1 Milyon 850 Bin TL

KentPlus Yalova İletişim

  • Adres: Süleymanbey Mahallesi Cengiz Koçal Caddesi No:1 Yalova
  • Telefon Numarası: 444 20 01
  • İnternet Adresi: http://www.kentplusyalova.com
  • Mail Adresi: info@kentplusyalova.com

KentPlus Yalova Galeri

KentPlus Yalova

KentPlus Yalova

KentPlus Yalova

KentPlus Yalova

KentPlus Yalova

KentPlus Yalova

KentPlus Yalova

Yalova Bölge Konut Piyasası

KentPlus Yalova satılık daire konut projesinin yükseldiği Yalova şehrinde büyüklükleri ortalama olarak 100 metrekare olan dairelerin satış fiyatları 175 Bin TL ile 290 Bin TL seviyelerinde seyrediyor. Yalova şehri daire kira fiyatları ise 740 TL ile 1.240 TL tutarları arasında konumu ve fiziksel özellikleri gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Yalova şehrinde kiraya verilen dairelerin geri dönüş süresi ise 20 yıl. Konut kira fiyatları 2012 yılından bu yana bölgede %71 oranında artarken, satılık daire konut fiyatları %118 seviyelerinde artış gösterdi. KentPlus Yalova konut projesinin inşa edildiği bölgedeki konutların metrekare fiyatları 5 yıl öncesinde 1.070 TL seviyelerindeyken günümüzde 2.315 TL rakamlarına gelmiş durumda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ