Kredi Haber
Katılımevim
5

Katılımevim ile dilediğiniz evi ya da arabayı kredisiz, peşinatsız, taksitle ve vade farkı ödemeden alabilirsiniz. Ev almanın faizsiz yolunu açan Katılımevim’den istediğiniz eve ya da arabaya Sıralı, Hızlı, Sabit veya Esnek modellerden birine dahil olarak sahip olabilirsiniz.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, Türkiye’nin neresinde olursanız olun tasarruf ve birikimlerinizle mevcut modeller üzerinden faizsiz, vade farkı ve kira yardımı gibi ek maliyetler ödemeden ev ya da araba sahibi olmanızı sağlayan firmadır. Peşinatınız olsun ya da olmasın maddi gücünüze göre belirleyeceğiniz ödeme seçenekleri ile istediğiniz eve ya da arabaya sahip olmanın kapılarını aralarsınız. Eminevim, Fuzulev, Birevim, Finansevim ve Hedefevim’in ardından özellikle gayrimenkul alanında alım gerçekleştirmek isteyen kişilere faiz ödemeden, kredisiz ve taksitle ev sahibi olma fırsatı sunan Katılımevim’in 4 farklı modeli bulunuyor.

Sıralı model ile istediğiniz evin ücretini, ödeme süresini ve peşinat tutarını siz belirlersiniz. Dahil olacağınız grup içerisinde ev veya arabayı teslim alacağınız tarih, noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekiliş ile belirlenir. Özet olarak çekilişe katılırsınız ve sıranızın gelmesini beklersiniz.

Hızlı model taksit tutarlarınızı yıllık olarak taksit tutarlarını istediğiniz oranda artırmanıza olanak sağlar. Bu şekilde borcunuz daha kısa sürede biter ve hayalini kurduğunuz evi daha erken sürede almış olursunuz. Almak istediğiniz evin ücretini, taksit sayısını ve peşinat tutarınızı siz belirlersiniz. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş sonucunda sıralamanız belli olur.

Sabit modelde almak istediğiniz evin teslim edileceği tarihi ödeyeceğiniz sabit tutarlara göre belirlenir.

Esnek modelde teslim tarihiniz bellidir. Hayalini kurduğunuz evi teslim almadan önce ve sonra gerçekleştireceğiniz ödeme tutarları sizin tarafınızdan belirlenir. Ödeme gücünüze göre peşinat verebilir ya da ara ödeme yapabilirsiniz. Vadeyi sizin belirlediğiniz esnek modelde şartlar ve koşullar size göre belirlenir.

Hayalini kurduğunuz eve ya da arabaya sahip olmak için web sitesinde ki araç ve konut kampanyalarını takip etmeyi unutmayın!

KatılımEvim ile Neler Alabilirsiniz?

Dileyen herkes Katılımevim sisteminin sunduğu modellere dahil olabilir. Ev ve arabanın yanı sıra arsa, dükkan ya da iş makinesi almanıza da olanak sağlayan sistemden çeyiz ve öğrenim bedelleri gibi ödemeleriniz için de faydalanabilirsiniz. Bunun için uygun teminatlanma koşulunu aranmakta. Ev sahibi olmak isteyen kişiler ilk etapta almak istedikleri evin bedelini belirler. Aylık taksit tutarları belirlendikten sonra dahil olunan modele göre ödemeler gerçekleştirilir ve teslim tarihi geldiğinde hayalini kurduğu evin sahibi olur.

Sıralı model üzerinden örnek vermek gerekirse;

“Hiç peşinatınızın olmadığını, 150 Bin TL değerinde ev almak ve aylık 1.500 TL taksit tutarı ödemek istediğinizi varsayalım. Bu ödeme koşulları neticesinde 100 kişilik bir gruba dahil olursunuz. Bu 100 kişinin her ay ödediği 1.500 TL taksit tutarı ile 1 kişinin konut bedeli karşılanmış olur. Sistem son sıralarda kalan kişilerin de erken sürelerde istedikleri evi alabilmesini sağlar.”

Katılımevim Avantajları

 1. Kredisiz bir şekilde ev ya da araba sahibi olursunuz. Üstelik faizsiz ve vade farkı ödemeden.
 2. 10 ay ile 360 ay arasında dilediğiniz vadeyi seçebilirsiniz.
 3. En kısa sürede hayalini kurduğunuz eve, arabaya, arsaya ya da iş yerine sahip olursunuz.
 4. Mevcut olana değil, almak istediğiniz eve ya da arabaya sahip olursunuz.
 5. Dilediğiniz zaman sistemden ayrılabilir, sözleşmenizi fesih edebilir ve gerçekleştirdiğiniz ödeme tutarlarını geri alabilirsiniz.
 6. Sıraların belirlendiği çekilişler noter huzurunda gerçekleşmektedir.
 7. İpotek uygulaması, gruplarda ki kişiler arasında güven ortamının oluşmasına olanak sağlar.
 8. Maddi güçlük çektiğiniz dönemlerde taksit ödemelerinizi erteleyebilirsiniz.

Katılımevim Benzeri Hangi Firmalar Var?

Kredi çekmeden faizsiz, peşinatsız, taksitle ev ya da araba sahibi olabileceğiniz firmaların sayısı her geçen gün artmakta. Sektöre öncülük eden Eminevim’in ardından Fuzulev, Birevim, Finansevim ve Hedefevim sistemleri ile vade farkı ve faiz ödemeden konut ve araç sahibi olabilirsiniz.

 • Eminevim
 • Fuzulev
 • Birevim
 • Finansevim
 • Hedefevim

KatılımEvim gibi tasarruf ve birikime dayalı ev sahibi yapan sistemler hakkında yorumlarınızı ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 5 Yorum Var)
 1. kemal dedi ki:

  Bence katılımevim en iyisi 🙂

 2. Celal dedi ki:

  Hakımızda hayırlı sı neyse o olur inşallah

 3. Yesim dedi ki:

  Demekki hic deneyen yokki yorumda yok

 4. Mrt dedi ki:

  Arkadaşlar katılım evim hakkında bilgisi olan varmı paylaşımda sevinirim saygilar

 5. Arif dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben 1 ay süresi boyunca araştırdım ve model aynı bende 140bintl bir araca girdim şartlar ve ödeme kolullarını ben belirledim ve katılımevime girdim hakkımızda hayırlısı teslimat tarihi olarak ta en erken ve yıldan yıla artan ödeme modelini seçtim şimdilik bir problem yok allah hayırlısı ile nasip etsin inşallah

BİR YORUM YAZ