Kredi Haber
Kartallife Atalar
0

Eşsiz adalar manzarasıyla hayatın gurmeleri için hazırlanmış yepyeni bir proje Kartallife Atalar.

Tek merkezden güvenlik kontrollü yaya, araç giriş ve çıkışlarıyla evinize güven içerisinde giriş ve çıkış yapabileceğiniz bir yaşam. Evinizin huzurunu daha ilk bakışta hissedeceğiniz ferah bir lobi ve atrium, tasarımı detaylarında gizli olan bir proje Kartallife Atalar

Hayatın stresinden uzaklaşmak için projenin %80’i doğal peyzaj alanı olarak tasarlanıp yazın ve kışın kullanabileceğiniz yüzme havuzuyla, her mevsim yürüyüş yapabileceğiniz parkur ve kapalı – açık sosyal alan imkanları, çocukların keyifli vakitler geçirebileceği oyun alanları… Kısacası Kartallife Atalar konut projesi size 4000 metrekare alan üzerinde kurulu aile konsepti ile tasarlanmış ve ailenin her bir bireyini mutlu edecek seçenekleri ile, gecesiyle gündüzüyle mutlu bir yaşam sunuyor.

Yürüyüş ve bisiklet parkurları, basketbol sahası ile konforun yanında sağlıklı ve huzurlu bir yaşam da sizinle olacak. Her ayrıntısında mimarlığın inceliklerine ve kalitesine sahip, şehrin merkezinde mahalle hayatı ile iç içe, muhteşem deniz ve Adalar manzarasına sahip, ayrıca metro, Marmaray, sahil yolu, minibüs yolu gibi ulaşım imkanlarından maksimum düzeyde faydalanabileceğiniz, okullar bölgesi içerisinde konumu ile Kartallife Atalar’da yepyeni bir hayat sizleri bekliyor. Gurme tadında bir yaşam için Kartallife Atalar

Kartallife Atalar Fiyatlar

Kartallife Atalar projesinde satılık daire konut fiyatları daire tipi, büyüklük ve özelliklerine göre 500 Bin TL ile 2 Milyon 500 Bin TL arasında değişiyor. Projenin bulunduğu bölgede ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip dairelerin satış fiyatları 250 Bin TL ile 430 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 Daireler 86 m² 500 Bin TL – 530 Bin TL
3+1 Daireler 146 m² 895 Bin TL – 1 Milyon 100 Bin TL

Kartallife Atalar İletişim

  • Adres: Atalar Mahallesi Beyaz Köşk Caddesi Kartal – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0216 561 98 10
  • İnternet Adresi: http://www.kartallife.com.tr/
  • Mail Adresi: info@kartallife.com.tr

Kartallife Atalar Nerede

Kartallife Atalar konut projesi İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan ve Marmara Denizi’nin kıyısında yer alan Kartal ilçesinde yer alıyor. 48 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Kartal ilçesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Kartallife Atalar Galeri

Kartallife Atalar

Kartallife Atalar

Kartallife Atalar

Kartallife Atalar

Kartallife Atalar

Kartallife Atalar

Kartallife Atalar

Kartallife Atalar

Kartal Bölge Konut Piyasası

Kartal satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 2,29 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.415 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kartal satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 250 Bin TL ile 430 Bin TL arasında değer buluyor. Kartal bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.372 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.415 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca Kartal ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.000 TL ile 1.800 TL arasında oldu. Kartallife Atalar projesinin inşa edildiği bölgede konut kira fiyatları %112 artarken, satılık daire fiyatları %146 arttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ