Kredi Haber
Kartal Centrum
0

Şua İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası’nın son zamanlarda hızla değerlenen ilçelerinden Kartal’da yeni projelerini duyurmaya hazırlanıyor. Kartal Centrum ismi ile açıklanması beklenen proje kentsel dönüşüm kapsamında 150 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek.

Yeni projelerini duyurmaya hazırlanan Şua İnşaat Kartal Centrum konut projesinin karma konseptte tasarlanması planlanıyor. Toplam 460 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan proje konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşuyor. 16 blok ve 5 bin bağımsız birimin bulunacağı Kartal Centrum projesi DAP Yapı’nın inşa ettiği İstmarina projesinin hemen üst bölümünde yer alıyor. Kartal ilçesi Yunus Mahallesi’nde bulunan projede satışları 2018 yılında başlaması planlanıyor.

Teslimlerinin 2020 yılında yapılması planlanan Şua İnşaat Kartal Centrum projesinde satılık daire konutların yanı sıra ofisler, alışveriş merkezi, eğitim kurumları, cami ve sağlık kurumu bulunuyor. 150 bin metrekare alan üzerinde yükselecek ve toplamda 460 bin metrekare alana sahip olan projede kafe ve restoranlardan mağazalara, 7 gün 24 saat güvenlik hizmetinden otoparka, gölet ve yüzme havuzundan saunaya, spor salonundan yürüyüş parkurlarına kadar bir çok sosyal olanak bulunuyor.

Kartal Centrum Fiyatlar

Kartal Centrum fiyat listesinin, kampanya – ödeme seçenekleri ve daire büyüklüklerinin Şua İnşaat tarafından önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Kartal Centrum ne zaman teslim – Projede teslimlere 2020 yılında başlaması planlanıyor.

Kartal Centrum İletişim

  • Adres: Yunus Mahallesi Kartal – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 97 82
  • Mail Adresi: info@suainsaat.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.suainsaat.com.tr

Kartal Centrum Nerede

Kartal Centrum konut projesi İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan ve Marmara Denizi’nin kıyısında yer alan Kartal ilçesinde yer alıyor. 48 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Kartal ilçesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Kartal Centrum Galeri

Kartal Centrum

Kartal Centrum

Kartal Centrum

Kartal Bölge Konut Piyasası

Kartal satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 1,03 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.451 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 21 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kartal satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 260 Bin TL ile 430 Bin TL arasında değer buluyor. Kartal bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.372 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.451 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Kartal ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.050 TL ile 1.750 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Kartal Centrum konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %112, satılık daire konut fiyatları ise %121 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ