Kredi Haber
İstmarina Projesi
0

İSTMARİNA; DÜNYANIN EN İYİ KARMA YAŞAM PROJESİ, DÜNYANIN GÖZ BEBEĞİ İSTANBUL’DA…

NEDEN DÜNYANIN EN İYİ KARMA YAŞAM PROJESİ?

ÇÜNKÜ DÜNYADA BU KADAR KAPSAMLI BİR BAŞKA PROJE DAHA YOK.

 • DÜNYA MARKALARININ YER ALDIĞI AVM
 • GENİŞ SAHİL BANDI
 • MARİNA
 • OTEL
 • AYRICALIĞIN ZİRVESİNDE REZİDANS
 • SAYGIN İŞ DÜNYASININ ADRESİ OFİS
 • LÜKS RESTORAN VE KAFELER
 • ÖZEL OKUL
 • MODERN HASTANE
 • HELİKOPTER PİSTİ
 • HIZLI TREN
 • DENİZ UÇAĞI
 • VE DİĞER ÜSTÜN ÖZELLİKLER

Çünkü dünyada “karma yaşam projesi” olarak sunulanlar arasında, kapsamı ve üstün özellikleriyle 1 numara İstmarina. Çünkü AVM’sinden marinasına, otelinden ofislerine, özel okulundan hastanesine İstanbul’un yeni yaşam merkezi burası.

BENZERSİZ ÖZELLİKLERİYLE İLK VE EŞSİZ BİR PROJE, İstmarina

Karma yaşam konseptiyle geliştiren İstmarina, gökyüzü ve denizi buluştuğu yerde yeni keşiflere yelken açmanızı sağıyor.

Denilir ki, ‘hayat, siz geleceğe dair planlar yaparken sessizce akıp giden zamandır.’ Kendinize, hayallerinizin ne kadarını gerçekleştirebildiğinizi ya da günlük koşuşturmalardan hobilerinize ne zaman sıra geleceğini sorduğunuzda verdiğiniz cevap, hayatınızın ritmini gösterir. Kendiniz ve sevdikleriniz için lüks, konfor ve estetiğin zirvesinde ferah yaşam alanları sunan İstmarina Rezidans, hayatınıza yeni anlamlar kazandıracak. 3 farklı kuleyle özgün zevk ve tercihlere hitap eden İstmarina Rezidans, yepyeni bir hayatı özgürce yaşamak isteyenler için yükseliyor.

Dünyada karma yaşam konseptinin ilk projesi olan İstmarina, iş hayatında da en iyisini isteyenler için benzersiz olanı gerçekleştiriyor. Sahile sıfır konumda yükselen S Kuleler, yalnız özgün mimarisiyle değil, eşsiz Adalar ve deniz manzarasıyla da adından söz ettiriyor. İşini ve prestijini yükseltmek isteyenlerin tercihi olan İstmarina S Kuleler, VIP kalitesinde sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle sadece işinizi değil, hayatınızı da kolaylaştırıyor.

EVDEN AVM’YE TEK ASANSÖRLE ULAŞIN!

Moda, aksesuar, kozmetik başta olmak üzere farklı alanlarda dünyanın en seçkin markalarının yer aldığı İstmarina AVM, yaşam tarzınızı yansıtan bir alışveriş keyfi sunuyor. Dünya starlarını kıskandıracak lüks, İstmarina AVM’de…

Dünya metropolü İstanbul, günün her anı dolu dolu yaşanılası bir şehir. İstmarina’da ayrıcalıklı yaşama sahip olanlar, hayatın tüm alanlarına kolaylıkla ulaştıkları gibi özel yaşamlarını da İstanbul’un ışıltılı geceleriyle renklendirirler. İstmarina’nın seçkin sahipleri, hayatın beklemediğini bilirler.

KONFORUNUZU DA DUŞUNDUK, SAĞLIĞINIZI DA…

Yalnız kendinizin değil, sevdiklerinizin sağlığına da ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz. Sevdiklerinize sunduğunuz çok özel bir dünya olan İstmarina’da ihtiyaç duyduğunuz sağlık hizmetlerini de standartların çok ötesinde bir anlayışla veriyoruz. Bu yüzden İstmarina, modem hastanesi olan çok özel bir proje. Birçok teknik imkânın yer aldığı bu modem hastaneyle İstmarina’da kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissedecek, ayrıcalıklı yaşamın keyfini kesintisiz sürdüreceksiniz.

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EN İYİSİ…

Onların mutluluğu, huzuru, özgürlüğü, rahatı ve konforu için imtiyazlı yaşamın merkezi İstmarina’yı seçtiniz. Biz de onlara daha fazlasını verebilmeniz, daha iyi bir gelecek sunabilmeniz için İstmarina’da uluslararası nitelikte eğitim veren her şeyiyle çok özel bir okul imkanı sağladık. Şehrin trafik karmaşasından, okul servisi ihtiyacından çok uzakta, evinin hemen yanında, nitelikli bir okulu olsun istedik. Yaşamın her anında, en iyisi İstmarina’yla…

LOKASYON

Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne giden otoban ve E5 karayolu da yine bu bölgeden geçer. Kadıköy-Kartal arası uzanan Bağdat Caddesi ve Tuzla ile Bostancı arası sahil yolu lokasyondaki diğer karayolu ulaşım seçenekleridir.

EVİNİZİN HEMEN YANINDA BİR SAHİL

Geniş bir sahil şeridine sahip İstmarina, denizi adeta size özel hale getiriyor Formunuzu tutmak için yürüyüp koşabileceğiniz, isterseniz bisiklet keyfîni güvenle yaşayabileceğiniz ya da oturup dinlenebileceğiniz bir sahil bandı…

Yalnızca size özel bir ayrıcalık, İstmarina’da.

BENZERSİZ MANZARADA EŞSİZ SEYİR KEYFİ

İstmarina’nın denize sıfır konumdaki rezidans ve S Kuleleri panoramik cam görüntüsüyle eşsiz bir manzara sunuyor. Masmavi deniz ve denizin inci güzelliğindeki süsü Adalar’ı sınırsızca seyretmenin keyfine, dostlarınızla yapacağınız sohbetler ve bir fincan kahve eşlik ediyor.

KARLI YATIRIM, GELECEĞİ BEKLEMEDEN KAZANDIRIR

Dünyada karma yaşam konseptinde yapılmış ilk proje olan İstmarina, farklı ihtiyaçlara yönelik iş, eğlence ve yaşam alanlan, avantajlı lokasyonu, a plus özellikleri, özgün mimarisiyle değeri sürekli artan bir yatırımdır. İstmarina yalnızca yaşamak için değil, yatırım için de en iyi tercihtir.

İSTMARİNA İLETİŞİM

 • Adres: Yunus Mahallesi Sanayi Caddesi No:2 Kartal, İstanbul, Türkiye
 • Telefon: 444 43 46
 • İnternet Adresi: http://istmarina.com.tr
 • Mail: info@dapyapi.com.tr

İSTMARİNA GALERİ

İstmarina Projesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ