Son Haberler

Sima İstanbul

İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi ilçesinde hayata geçirilecek olan Sima İstanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

180 konutun bulunduğu ve teslimlerin Mart 2018’de yapılması planlanan Sima İstanbul projesi daire fiyatları 400 Bin TL’den başlıyor.

Şehrin içinde her yere yakın, stresten uzak bir yaşam

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda şehrin merkezi konumunda yükselen Sima İstanbul, 2+1 ve 3+1’lerden oluşan 180 dairesi, 24 ticari mağazası, benzersiz lokasyonu ile sizi şehrin merkezinde, hayatın ortasında yaşamaya davet ediyor.

Mecidiyeköy – Başakşehir Metro Hattı’nın ortasında

600 yataklı Akıllı Hastane’den 40 bin metrekare alanlı şehir parkına, 3. havalimanından 3. köprüye, metro ve tramvay hatlarından Kuzey Marmara ve Tem otoyollarına kadar birçok ulşaım alanı ve sosyal merkezleriyle çevrili bir lokasyonda, sayısız seçenek içinde her türlü gereksiniminize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yatırım değeri yüksek mutlu bir gelecek

İstanbul’un yepyeni projelerinden biri olan Sima İstanbul, konumu ve yüksek yatırım potansiyeli ile İstanbullu’ların yeni gözdesi. Sima İstanbul katma değeri yüksek 180 daire, 24 ticari alan ve sosyal olanaklarıyla sizlere, yatırım amaçlı karlı bir fırsat sunuyor.

Check Also

Huzzak Tower Plus

Huzzak Tower Plus

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir ilçesinde hayata geçirilecek olan Huzzak Tower Plus projesinde fiyatlar daire tipi, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir