Avrupa Yakası Konut Projeleri Bayrampaşa Konut Projeleri Eyüp Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Mon Reve Eyüp Projesi

Mon Reve Eyüp projesi ile Eyüp semtinin kalbinde, MES Şirketler Grubu ve Birlik İnşaat ortaklığında geleneksel ile modernin uyum içinde kaynaştığı yepyeni bir yaşam alanı yükseliyor.

Gerçek İstanbul atmosferini yaşayacağınız Mon Reve Eyüp, İstanbul’un gerdanı Haliç’e yürüme mesafesinde. Sizi İstanbul’un diğer semtlerine ulaştıracak tramvay, metro ve metrobüs gibi toplu ulaşım araçlarının da yanı başında. Atatürk Havaalanı’na ve Anadolu Yakası’nda Kadıköy’e metro ile kolayca ulaşabilir, otobana ve E-5’e olan direkt bağlantıyla dilediğiniz yere yolculuk edebilirsiniz.

Mon Reve Eyüp’de eviniz, rahatlığın ve lüksün size yaşatacağı bütün imkanlara sahip. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle aile konseptine uygun yapılandırılan bu yeni yaşam alanı dairelerin önünde serilen kat bahçeleriyle beraber mutluluk rüyalarınızın başladığı yer olacak.

Dairenizin normal standartların üzerinde ki 3.10 metre tavan yüksekliği konforlu hayatınıza ferahlık da katıyor. Bu nadide projede alışveriş yapmak eziyet değil başlı başına bir keyif. Sabahları ailenizle yapacağınız kahvaltı için ihtiyaçlarınızı almak, akşam üstü hep birlikte gideceğiniz bir kafede çayınızı yudumlamak, hayatla iç içe olup İstanbul’un tadını çıkarmak, Mon Reve Eyüp’de yaşayanlar için sadece günlük alışkanlıklar olacak.

Satılık daire konut fiyatlarının 775 bin TL – 2 milyon 800 bin TL arasında değişkenlik gösterdiği Mon Reve Eyüp projesi dışında mutlu saatler geçirmek istiyorsanız Forum İstanbul gibi popüler alışveriş merkezleri size çok yakın. Zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmek için size öylesine imkanlar sunuldu ki bir yanda açık havada spor yapabileceğiniz spor alanları, öte yanda formunuzu korumanız için her türlü donanıma sahip kadın ve erkekler için ayrı ayrı hazırlanan 2 yüzme havuzu, fitness salonu, hamam, sauna, buhar odası ve yavrularınızın mutluluğunu izleyeceğiniz çocuk oyun alanları.

Mon Reve Eyüp’de otomobiliniz de soğuk günlerde yağmurdan, yazın güneşten korunacak. Her daireye 2 araçlık yer tahsis edilen kapalı otoparkınızda park ettiğiniz arabanız güven içinde sizinle yola çıkmayı bekliyor olacak. Yaşadığınız bu özel yerde süs havuzları ve yeşillikler içinde gerçek anlamda nefes aldığınızın farkına varacaksınız. Şimdi gözlerinizi kapayın ve İstanbul’un göz bebeği Eyüp’te huzur içinde yaşadığınızı düşleyin. Son teknoloji ürünü güvenlik sistemleri ile donatılan ve 7/24 güvenlik görevlilerinin denetiminde olan Mon Reve Eyüp yaşattığı huzurla gönlünüzü ferah tutmanızı sağlayacak. Mon Reve Eyüp’te başlayacak yeni hayatınız ömrünüze ömür katacak bir mutluluk yolculuğu olacak. Çünkü burası İstanbul’un göbeği Eyüp’ün göz bebeği Mon Reve Eyüp.

Mon Reve Eyüp İletişim

  • Adres: Yenidoğan Mahallesi Ferhatpaşa Caddesi No:14/43 Bayrampaşa / İstanbul
  • Telefon: 0212 501 76 76 – 77
  • Web: http://www.monreveeyup.com
  • Mail: info@monreveeyup.com

Mon Reve Eyüp Galeri

Yorum Yap