RSS Feed

Babacan Port Royal Projesi


Bugüne kadar 40’tan fazla başarılı projeye imza atan ve konut sektörünün öncü isimlerinden olan Babacan Holding’ten, İstanbul Avrupa Yakası’nın en değerli bölgesinde çok iddialı bir proje Babacan Port Royal.

Yeşilköy Havalimanı’nın tam karşısında E-5’e 1, Yeşilköy ve Ataköy’e 5, Florya Atatürk Ormanı’na 10 dakika mesafede, metro ise kapınızın önünde. Babacan Port Royal, tüm bu ulaşım imkanlarının merkezinde size hayatınızın fırsatını sunuyor. Önünde 10 futbol sahası büyüklüğünde yemyeşil kent parkı ve dairenize özel bahçe ile şehrin merkezinde doğa ile iç içe bir yaşam.

Ünlü Portekiz Addon Mimarlık tasarımıyla öne çıkan eşsiz mimarisi ve ince düşünülmüş her detayı size üst düzey bir hayat sunuyor. Geniş pencereleriyle güneşin doğuşundan batışına kadar günün tüm ışıltısı evinizde. İçinde yaşamaktan gurur duyacağınız ayrıcalıklarla dolu bir dünya ve size eşlik eden seçkin komşular. Teras katlarında günün yorgunluğunu eğlenerek atacağınız mini oyun alanları.

Sevdiklerinizle birlikte her anı keyfe dönüştüren bir konsept. Dünya modasına evin kapısından çıkar çıkmaz ulaşabileceğiniz alışveriş caddesi, kafeler, restoranlar ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek alışveriş üniteleri. Fitness center, pilates odası, yürüyüş alanları ve kapalı havuzla Port Royal’de spor hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Profesyonel güvenlik ekibi, 7/24 çalışan kamera sistemi, yangın ve duman ayarlı sensörleriyle her an içiniz rahat.

Babacan Port Royal, herkese hitap eden farklı satılık daire konut seçenekleri ve home ofisleriyle hayata komşu olmak isteyen herkesin yeni adresi. Kompakt bir şehir yaşamını tercih edenler için stüdyo ve 1+1 yaşam alanları, aile boyu mutluluk isteyenler için 2+1 ve 3+1 yaşam alanları, iş hayatında prestij ve ayrıcalık dileyenler içinse Home-office seçenekleri. Lüks ve konfor dolu dairelerde bir ömür yaşam ya da size özel kiralama hizmetleri ile zahmetsiz, kolay, yüksek kira getirisi ile kazanç dolu bir gelecek.

Bu kadar kazançlı yatırım fırsatı Babacan Port Royal’de.

BABACAN PORT ROYAL İLETİŞİM

  • Adres: Kartaltepe Mahallesi Malazgirt Caddesi N:6 Sefaköy – İSTANBUL
  • Telefon: 444 24 20
  • Mail: info@babacanyapi.com
  • http://www.babacanportroyal.com

BABACAN PORT ROYAL GALERİ

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

Babacan Port Royal

KÜÇÜKÇEKMECE SATILIK DAİRE KONUT PİYASA BİLGİLERİ

Babacan Port Royal projesinin inşa edildiği bölgede konut kira fiyatları son 5 yıl içerisinde %97 artış gösterirken, satılık daire konut fiyatlarında %125 artış yaşandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Avrupa Yakası Konut Projeleri