Kredi Haber
İnnovia
0

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilecek olan İnnovia projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

12.672 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanan İnnovia projesi daire fiyatları 191 Bin TL’den başlıyor.

En yeni İnnovia: İnnovia 4

Yeşil Gayrimenkul tarafından aynı bölgede daha önce aynı konseptte ve benzer büyüklükte 3 adet İnnovia projesi tamamlandı. En yeni olan İnnovia 4 projesi kapsamında 95 bin m2 alan peyzaj alanı ve ortak alan olarak ayrılmış. 18 bloktan oluşan projede daire tipleri stüdyo daireden 3+1’e kadar değişmekle birlikte toplam 5.710 adet daire ile 14 bin m2’lik ticari alan bulunmakta.

Her Yönüyle Şehir içinde şehir

Oldukça büyük bir kitleye hitap edecek olan proje kapsamında sosyal ve sportif imkanlar da buna göre planlanmış, peyzaj alanında her detay düşünülmüş ve şelaleler ile süs havuzları ile görsel zenginlik katılmış. Sosyal tesis ve ticari üniteler sayesinde kendi içerisinde ufak bir şehir izlenimi veriyor. Her yaş grubuna özel aktivite alanlarına yer verilen proje sakinlerinin, keyifli bir yaşam sürmeleri için sosyal alanlar ve seçkin mekanlar oluşturulmuş. Kafe ve restoran alanları ile sitede yaşam değerli kılınmaya çalışılmış.

Spor ve Sağlık

Bu kapsamdaki pek çok projede artık olmazsa olmaz hale gelen açık kapalı yüzme havuzları İnnovia projesinde de yer alıyor. Bunlara ilaveten jakuzi, güneşlenme ve seyir terasları, SPA, Türk hamamı ile sauna ve masaj alanları da bulunuyor.

Sportif aktiviteler için basketbol ve voleybol sahaları, çok amaçlı spor sahası, açık ve kapalı spor alanları ile koşu, yürüme ve bisiklet için ayrılmış yollar ve fitness center projede öne çıkan diğer detaylar.

Çocuklara özel…

İnnovia kapsamında çocuklara ayrı önem verilmiş. Çocuk oyun alanlarına ilave olarak çocuklar için ayrı bir havuz düşünülmüş. Çocukların her daim vazgeçilmezi olan partiler de unutulmamış ve rahat rahat arkadaşları ile eğlenebilmeleri için Parti Evi tasarlanmış.

İnnovia

İnnovia Fiyatlar

İnnovia projesi 41 ile 203 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 191 Bin TL ile 850 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 33 m² – 41 m² 191 Bin TL – 206 Bin TL
1+1 Daireler 46 m² – 143 m² 214 Bin TL – 546 Bin TL
2+1 Daireler 71 m² – 127 m² 480 Bin TL – 590 Bin TL
3+1 Daireler 127   – 203 ² 424 Bin TL – 850 Bin TL

İnnovia ne zaman teslim – Yeşil GYO güvencesi ile İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2018 yılı Aralık ayında yapılması hedefleniyor.

İnnovia İletişim

  • Adres: Cumhuriyet Mahallesi Hürriyet Caddesi No: 23 Esenyurt – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 414 08 00
  • Mail Adresi: info@innovia.com.tr
  • İnternet Adresi: innovia.com.tr

Projenin Konumu

İnnovia Beylikdüzü’nde E-5 ve metrobüs hattına 900 metre, Bauhaus, Mediatmarkt, Koçtaş ve Marmara Park gibi alışveriş merkezlerine birkaç dakika, Atatürk Havalimanına ise yaklaşık 20 dakika mesafede yer alıyor. Proje yakınlarında çeşitli sağlık merkezlerine ilave olarak Beykent Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Bahçeşehir ve Beyfen koleji gibi eğitim kurumları da yer alıyor.

Beylikdüzü Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Beylikdüzü ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,40 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.280 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 170 Bin TL ile 285 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Beylikdüzü’nde metrekare birim fiyatları 1.203 TL iken, günümüzde ortalama 2.280 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 800 TL ile 1.350 TL arasında olduğu ve İnnovia projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %129 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %85 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ