Kredi Haber
İmga Portal
0

İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesinde hayata geçirilecek olan İmga Portal projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

228 konutun bulunduğu ve teslimlerin Ekim 2019’da yapılması planlanan İmga Portal projesi daire fiyatları 385 Bin TL’den başlıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın hemen yanı başında inşa edilen İmga Portal, beklentilerinize karşılık verecek. 1+1 ile 2+1 daire tiplerinin yer aldığı proje içerisinde yer alan farklı büyüklüklere sahip konforlu ofisler, cadde üzeri ticari alanlar, mağaza, kafe ve restoranlar, TEM Otoyolu’na yakın lokasyonu, sosyal olanakları, yüzme havuzu gibi ayrıcalıklar düşlediğiniz hayatı doyasıya yaşamanıza olanak sağlıyor.

Daire ve ofislerin hemen aşağısında yer alan cadde dükkanları ile siz değil alışveriş size gelecek. Çok sayıda ayrıcalığa sahip olan projede yer alan apart daireler, kapalı yüzme havuzu sahiplerine 5 yıldızlı otel konforu ve rahatlığı sağlıyor.

İmga Portal

Fiyatlar

İmga Portal projesi 65 ile 258 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 385 Bin TL ile 589 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Fiyatlar
1+1 Daireler 385 Bin TL – 425 Bin TL
2+1 Daireler 569 Bin TL – 589 Bin TL

İmga Portal ne zaman teslimİmga Group güvencesi ile İstanbul’un Pendik ilçesinde Kurtköy’de inşa edilecek olan projede teslimlerin Ekim 2019’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Kurtköy Osmanlı Bulvar No: 18 Pendik – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0850 733 61 01
  • Mail Adresi: info@imgaportall.com
  • İnternet Adresi: imgaportall.com

İmga Portal Nerede

İmga Portal, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Pendik ilçesinde hayata geçiriliyor. Pendik konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 650 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 30. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 9’luk kısım üniversite mezunu.

İmga Portal

Pendik Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Pendik ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,37 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.021 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Pendik ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 225 Bin TL ile 375 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Pendik’te metrekare birim fiyatları 1.309 TL iken, günümüzde ortalama 3.021 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 900 TL ile 1.550 TL arasında olduğu ve İmga Portal projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %102 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %86 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

İstanbul’un hızla değerlenen bölgelerinden Pendik ilçesinde, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın hemen yanı başında, yatırım değeri ile sizlere geleceği yaşamanıza olanak sağlayan bir hayat… Konumu ve tasarımı ile sadece konut sahipleri değil ofis ve ticari alan sahiplerinin de kazançlı çıkacağı proje İmga Portal.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ