Kredi Haber
İlona Konutları
0

Ankara Etimesgut ilçesinde hayata geçirilecek olan İlona Konutları projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

104 konutun bulunduğu ve teslimlerine Aralık 2016 itibari ile başlanan İlona Konutları projesi daire fiyatları 450 Bin TL’den başlıyor.

Eryaman’da merkezi bir konumda bulunma özelliği ile Ankara konut projeleri arasında ön plana çıkan ve 4+1 daire tiplerinden oluşan İlona Konutları projesi Ser Grup imzası taşıyor. 104 adet konutun bulunduğu proje 4+1 dairelerden oluşuyor. Daireler ise 199 metrekare büyüklüğe sahip. İlona Konutları’nda daire fiyatları 450 Bin Türk Lirası’ndan başlıyor. Büyüklüğü ve özelliklerine göre 550 Bin Türk Lirası’na kadar daire tipi mevcut.

Dairelerde 1.kalite ahşap kaplama çelik kapılar kullanıldı. Dijital ve dokunmatik görüntülü diyafon sistemi ile aileniz ve sevdikleriniz 7 gün 24 saat güven içinde olacak. Kırılmaz ve temperli cam balkon korkuluklar, çocuklarınızın güvenliği için düşünüldü. Ebeveyn odaları içerisinde bulunan giyinme odaları ise hayatınıza kolaylık katacak. Projede ayrıca spor salonu, asansör, süs havuzu, merkezi ısınma sistemi, çocuklar için açık ve kapalı oyun alanları, her daireye özel birer adet açık ve kapalı otopark olanağının yanı sıra 7 gün 24 saat kameralı güvenlik sistemi bulunuyor.

İlona Konutları

Fiyatlar

İlona Konutları projesi 199 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 dairelerden oluşuyor. Özelliklerine göre fiyatlar 450 Bin TL ile 550 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
4+1 Daireler 199 m² 450 Bin TL – 550 Bin TL

İlona Konutları ne zaman teslimSer Grup güvencesi ile Ankara’nın Etimesgut ilçesinde inşa edilen olan projede teslimlere Aralık 2016’dan itibaren başlanmış durumda.

İletişim

  • Adres: Şeyh Şamil Mahallesi Ağrı Dağı Caddesi No:9 (Eryaman 3.Etap Eryaman Center Yanı) Eryaman Etimesgut – Ankara
  • Telefon Numarası: 444 87 37
  • Mail Adresi: info@sergrup.com
  • İnternet Adresi: ilonakonutlari.com

İlona Konutları Nerede

İlona Konutları, Ankara’da yer alan Etimesgut ilçesinde hayata geçiriliyor. Etimesgut konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 455 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 31. İlçenin yüzde 50’sini erkek yüzde 50’sini bayan nüfus oluştururken yüzde 20’lik kısım üniversite mezunu.

Eryaman Center Alışveriş Merkezi’ne 100 metre yakınlıkta bulunan İlona Konutları projesi, Optimum Alışveriş Merkezi’ne ise 5 kilometre yakın mesafede bulunuyor.

İlona Konutları

Etimesgut Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir Ankara’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. Ankara konut piyasasında Etimesgut ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %1,30 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.946 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülüyor.

Ankara Avrupa Yakası’nda bulunan Etimesgut ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 145 Bin TL ile 245 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Etimesgut’ta metrekare birim fiyatları 916 TL iken, günümüzde ortalama 1.946 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 600 TL ile 1.000 TL arasında olduğu ve İlona Konutları projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %40 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %30 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. Ankara genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Projede her daire sahibine ait bir açık bir de kapalı otopark alanı bulunuyor. 24 saat kameralı güvenliğin sağlandığı projede çocuklarınız için açık ve kapalı çocuk oyun alanları bulunuyor. Digital özellikli dokunmatik görüntülü diyafon sistemi ile güvenilir bir yaşama merhaba diyeceğiniz İlona Konutları‘ndaki eviniz içerisinde ayrıca yatak odası içerisinde giyinme odası bölümü mevcut.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ