Kredi Haber
İconova
0

İconova‘da huzurlu ve mutlu bir yaşam düşünmeniz için en ince detaylar düşünüldü. Projede sunulan sayısız olanaklar size ve ailenize sosyal bir hayatın kapılarını aralıyor. 590 metrekare büyüklükte 3 adet oyun alanının yanı sıra projede yer alan kreş ile çocuklarınız güven dolu bir ortamda büyüyecek. Eşi benzeri olmayan mimari tasarımı ile çok farklı bir tarzı olan İconova, her zaman kendinden bahsettirecek mimari çizgiye ve estetik anlayışa sahip. Dünyaca ünlü markaların yer aldığı İconova Cadde, alışveriş keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz özgür bir hayatın kapılarını açacak. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte, şehrin stresinden uzakta, huzurlu, sağlıklı ve keyif bir hayat için İconova’da tüm ayrıntılar en ince detayına kadar düşünüldü. Her köşesi özenle tasarlanan proje hayatınız boyunca konforu hissetmenizi sağlayacak.

Her türlü gereksiniminizi karşılayabileceğiniz şekilde tasarlanan birbirinden farklı tip ve özellikle toplam 570 adet satılık daire konutun bulunduğu İconova 7 kuleden meydana geliyor. Şireci ve Acarsan ortaklığı ile Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde inşa edilen İconova konut projesi 52 bin metrekare arsa alanı, 260 bin metrekare inşaat alanına sahip. 570 konut ve 23 ticari alanın yer alacağı İconova’da daireler 196 ila 412 metrekare büyüklüğe sahip olacak. Haziran 2018’de teslimlerin yapılması planlanan projede saunadan hamama, fin hamamından buhar odasına, yüzme havuzundan mini golf sahasına, çok amaçlı spor sahasından spor salonuna, çocuk oyun parklarından, yürüyük ve bisiklet parkurlarına kadar bir çok sosyal olanak yer alıyor.

İconova Fiyat Listesi

İconova projesinde satılık daire konutlar 62 ile 164 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 635 Bin TL ile 1 Milyon 500 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

İconova ne zaman teslim – Şireci ve Acarsan Ortaklığı ile Şehitkamil’de inşa edilen projede teslimler Haziran 2018’de yapılacak.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
3+1 Daireler 196 m² – 206 m² 837 Bin TL – 957 Bin TL
4+1 Daireler 253 m² – 290 m² 1 Milyon 187 Bin TL – 1 Milyon 397 Bin TL
5+1 Daireler 354 m² 1 Milyon 657 Bin TL – 1 Milyon 717 Bin TL
6+1 Daireler 412 m² 1 Milyon 827 Bin TL – 1 Milyon 997 Bin TL

İconova İletişim

  • Adres: Güvenevler Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi Şehitkamil – GAZİANTEP
  • Telefon Numarası: 444 7 127
  • Mail Adresi: info@iconova.com.tr
  • İnternet Adresi: iconova.com.tr

İconova Nerede

İconova konut projesi Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde yer alıyor. Şehitkamil ilçesi sosyo-ekonomik durumu “B” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

İconova Galeri

İconova

İconova

İconova

İconova

İconova

İconova

İconova

İconova Tanıtım Filmi

Şehitkamil Bölge Konut Piyasası

Şehitkamil satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,24 oranında azalış gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.712 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 17 yıl olarak öngörülmektedir.

Gaziantep’te bulunan Şehitkamil satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 138 Bin TL ile 215 Bin TL arasında değer buluyor. Şehitkamil bölgesinde 4 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.484 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 1.712 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Şehitkamil ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 600 TL ile 1.100 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde İconova konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %41, satılık daire konut fiyatları ise %35 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ