Kredi Haber
Huzzak Tower Plus
1

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir ilçesinde hayata geçirilecek olan Huzzak Tower Plus projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

69 konutun bulunduğu ve teslimlerin Ocak 2017 itibari ile başladığı Huzzak Tower Plus projesi daire fiyatları 744 Bin TL’den başlıyor.

Sektöründe proje geliştirme konusundaki başarısını görücüye çıkardığı Huzzak Tower Plus Projesi ile bir kez daha ispat eden Huzzak Yapı, çarşı-konut konseptindeki birikimini de en güzel şekilde ortaya koymuş oluyor.

İki etaptan oluşan 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 129 rezidans dairenin ve 25 ticari alanın bulunduğu Huzzak Tower Plus, 3.40 metre kat yüksekliği, 2.40 metre pencere yüksekliği ile geniş ve ferah bir yaşam alanı olarak ortaya çıkarıyor. Otopark alanlarının güzel bir şekilde planlandığı projede açık ve kapalı araç otopark yerleri bulunuyor. Mescit, hamam, çocuk oyun alanı, fitness spor salonunun bulunduğu Huzzak Tower Plus’un peyzaj alanları içerisinde üçü bir arada tasarlanan basketbol, voleybol ve mini futbol sahası, oturma alanları, süs alanları gibi alanlar da bulunuyor.

Huzzak Tower Plus

Fiyatlar

Huzzak Tower Plus projesi 53 ile 225 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 744 Bin TL ile 1 Milyon 75 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 106 m² – 113 m² 744 Bin TL – 796 Bin TL
2+1 Daireler 153 m² 1 Milyon 75 Bin TL
3+1 Daireler 225 m² Satışlar Tamamlandı

Huzzak Tower Plus ne zaman teslim – Huzzak Yapı güvencesi ile İstanbul’un Başakşehir ilçesinde inşa edilen projede teslimlere Ocak 2017 itibari ile başlandı.

İletişim

  • Adres: Ziya Gökalp Mahallesi Dağ Çiçeği Sokak No:9 Başakşehir – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 15 49
  • Mail Adresi: satis@huzzak.com
  • İnternet Adresi: huzzaktowerplus.com

Huzzak Tower Plus Nerede

Huzzak Tower Plus, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Başakşehir ilçesinde hayata geçiriliyor. Başakşehir konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 220 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 27. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 10’luk kısım üniversite mezunu.

Merkezi ve gelişen konumu ile yüksek prim potansiyeline sahip Huzzak Tower Plus Projesi’ne sadece yaşam için düşünenlerin değil kısa sürede yüksek kar beklentisi olan gayrimenkul yatırımcıları da büyük ilgi gösterdi. İstanbul Satılık Daire Konut Projeleri arasında Başakşehir’de dikkatleri üzerine çeken bir yaşam merkezi olmaya aday olan Huzzak Tower Projesi, Kanalistanbul, 3.Havaalanı ve 3.Köprü bağlantı yollarının kesişme noktalarında yer alıyor.

Huzzak Tower Plus

Başakşehir Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Başakşehir ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,11 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.768 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Başakşehir ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 280 Bin TL ile 470 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Başakşehir’de metrekare birim fiyatları 1.839 TL iken, günümüzde ortalama 3.768 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.000 TL ile 1.650 TL arasında olduğu ve Huzzak Tower Plus projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %22 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %24 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. furkan yaman dedi ki:

    Projenin manzarası gerçekten de örnek dairede gözüktüğü gibi mi?

BİR YORUM YAZ