Kredi Haber
Hotmail Oturum Aç
0

Hotmail çok kullanılan sistemler arasında yer almaktadır. Birçok kişi mail işlemlerini Hotmail üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Hotmail oturum açma işlemleri de oldukça basittir. Hotmail kullanımı diğer mail adreslerine göre çok kolay olması nedeniyle tercih edilmektedir. Doğru bağlantıları kullanarak Hotmail’e giriş yapabilirsiniz. Hotmail üzerinden hem kişisel maillerinizi hem kurumsal maillerinizi hem de şirket içi yazışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hotmail Oturum Aç

Hotmail Hesabı Nasıl Açılmaktadır?

Hem ülkemizde hem de dünyada en yaygın olarak kullanılan e-mail hizmetlerinden biri de Hotmail’dir. Hem kolay kullanılması hem de yaratıcı ve üstün özellikleri bulunması nedeniyle kullanıcılar sık sık Hotmail kullanmayı tercih ediyor. Mail depolama aracı olarak karşımıza çıkan Hotmail’e giriş yapmak için login.live.com adresine gitmeniz gerekir. Ardından açılan sayfadaki tüm boşlukları eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. İstediğiniz Hotmail adresini kendiniz belirleyebilirsiniz. Ancak Hotmail size kullanılmayan ve size en uygun mail adreslerini örnek olarak göstermektedir. Seçmiş olduğunuz mail adresi daha önce sisteme kayıtlı ise Hotmail sizi uyaracak ve başka alternatif adresleri seçmenizi isteyecektir. Hotmail oturum açma işlemleri bu aşamalardan ibaret olup oldukça basittir.

Hotmail Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Hotmail oturum açma işlemlerini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra karşınıza Hotmail kullanım kuralları çıkacaktır. Oturum açarak karşınıza çıkan bu kurallara uyacağınızı kabul etmektesiniz. Hotmail kullanım kuralları şu şekildedir:

  • Yasaya aykırı herhangi bir eylemde bulunmayın.
  • İstenmeyen e-postaları göndermeyin.
  • Çocuklara zarar verecek, çocukları istismar edecek herhangi bir eylemde bulunmayın.
  • Uygun olmayan içeriklerin bulunduğu veya yasalar uymayan içeriklerin yer aldığı verileri kullanmayın.
  • Yanlış, iftira niteliği taşıyan veya yanıltıcı faaliyetler gerçekleştirmeyin.
  • Hizmetlere erişim ve kullanılabilirlik kısıtlamaları bulunmaktadır. Bu kısıtlamalar kesinlikle aşılmamalıdır.
  • Kendiniz veya başkaları için zararlı olacak herhangi bir faaliyette bulunmamaya özen gösterin.
  • Başka kişilerin hakkını kesinlikle ihlal etmeyin.
  • Başka kişilerin Hotmail kullanım kurallarını çiğnemesine kesinlikle yardım etmeyin.
  • Başka kişilerin veri koruma haklarını veya gizliliğini ihlal edecek faaliyetlerde bulunmamaya dikkat edin. Gizliliğin çok önemli olduğunu unutmayın ve gizliliği yok edecek davranışlar ortaya koymamaya dikkat edin.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ