Kredi Haber
Hill Kartal
0

Hill Kartal ile Zeminden zirveye, günün her saatinde Aydos Ormanları’nın yeşili, Marmara’nın ışıltılı mavilikleri ve doyumsuz Adalar manzarası hep sizinle olacak. Hayata her an daha güzel bir açıdan bakacaksınız.

Kara, deniz, hava… Tüm ulaşım olanaklarına yakınlığıyla hayatınızı kolaylaştıran bir lokasyonda. Kentin merkezinde ama doğa ile iç içe ideal yaşam biçimiyle buluşacaksınız. Daha girişte sizi karşılayan prestij, zengin sosyal yapılanma, sportif çeşitlilik, estetik, konfor, güven… Yanı başınızda daha aktif ve sosyal yaşam, daha seçkin komşuluk ve saymakla bitmeyen ayrıcalıklar Hill Kartal konut projesinde.

Dinlenme, eğlenme, spor ve sağlık amaçlı alanların ferah, manzarası ve çeşitliliği. Hill Kartal‘ın size ve sevdiklerinize sunduğu kalite beklentilerinizi doruğa ulaştıracak. Siz her şeye ve her şeyin en iyisine sahip olmanın güveniyle hayatı daha çok seveceksiniz. Hızla yükselen yatırım değeri, bütünsel kayıt, ailenin tüm bireylerini dikkate alan akıllı güvenlik sistemi, zeminden başlayıp zirveye ulaşan panoramik manzara Hill Kartal projesinde.

Hill Kartal‘da bir evden daha fazlasına sahip olacak ve daha fazla gülümseyeceksiniz. Evinizde huzur, konfor, projenin her noktasında göz alabildiğine manzara, mücevher titizliğiyle işlenmiş detaylar… Her şey ama her şey Hill Kartal konut projesinde siz ve sevdikleriniz için düşünüldü.

Hill Kartal Fiyatlar

Hill Kartal projesinde satılık daire konutlar 77 ile 132 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 520 Bin TL ile 960 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
2+1 Daireler 77 m² 520 Bin TL
3+1 Daireler 132 m² 875 Bin TL – 960 Bin TL

Hill Kartal İletişim

  • Adres: Hürriyet Mahallesi Çalıkuşu Caddesi No:40 Kartal – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 90 61
  • İnternet Adresi: http://www.hillkartal.com/
  • Mail Adresi: info@hillkartal.com

Hill Kartal Nerede

Hill Kartal konut projesi İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan ve Marmara Denizi’nin kıyısında yer alan Kartal ilçesinde yer alıyor. 48 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Kartal ilçesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Hill Kartal Galeri

Hill Kartal

Hill Kartal

Hill Kartal

Hill Kartal

Hill Kartal

Hill Kartal

Hill Kartal

Hill Kartal

Hill Kartal Tanıtım Filmi

Kartal Bölge Konut Piyasası

Kartal satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 2,29 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.415 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kartal satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 250 Bin TL ile 430 Bin TL arasında değer buluyor. Kartal bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.372 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 3.415 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca Kartal ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.000 TL ile 1.800 TL arasında oldu. Hill Kartal projesinin inşa edildiği bölgede konut kira fiyatları %134 artarken, satılık daire fiyatları %134 arttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ