Kredi Haber
Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü
0

İstanbul Avrupa Yakası Silivri ilçesinde hayata geçirilecek olan Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü projesi daire fiyatları 286 Bin TL’den başlıyor, şerefiye durumuna göre değişkenlik gösteriyor. Şehrin en temiz havasına sahip olan bir lokasyonda inşa edilen proje, sizlerin sağlık içinde, sürekli aktif ve sosyal bir yaşam sürmesini sağlayacak şekilde kurgulandı. HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü ile öncesinde yaşamadığınız bir hayata merhaba diyeceksiniz. Sağlıklı yaşamı sadece fiziki olarak değil ruhunuzda ve iç dünyanızda hissedeceksiniz. Spor aktivitelerinden sanatsal aktivitelere, kültürel yeniliklerden sizleri doğa ile bir araya getiren en ince ayrıntılara kadar HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü’nde tüm gereksinimlerinize karşılık bulacaksınız.

İyi yaşam konsepti ile kurgulanan proje, sizlere memleketinizi hatırlatacak mimari tasarımı, yaşamınızın her anında konfor sunan, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan hizmetleri ile Türkiye’de bir ilki yaşatacak. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz sağlık personelleri en kıymetli hazineniz olan sağlığınızın daim olmasını sağlayacak. Projede ayrıca yaşlı ve hastaların gereksinimlerine karşılık verecek alanında bakıcılar, doğal ve sağlıklı bir şekilde beslenmenizi sağlayacak, derdinizi paylaşmak istediğinizde sizleri rahatlatacak, hareketli ve aktif bir yaşam sürmeniz için fizik tedavi gibi alanında uzmanlar bulunuyor.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü

İletişim

  • Adres: Silivri – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 67 59
  • Mail Adresi: bilgi@herdemsyk.com
  • İnternet Adresi: herdemsyk.com

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Nerede

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Silivri ilçesinde hayata geçiriliyor. Silivri konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 155 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 33. İlçenin yüzde 55’ini erkek yüzde 45’ini bayan nüfus oluştururken yüzde 8’lik kısım üniversite mezunu.

Silivri Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Silivri ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,73 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.408 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 22 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Silivri ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 180 Bin TL ile 300 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Silivri’de metrekare birim fiyatları 997 TL iken, günümüzde ortalama 2.408 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 650 TL ile 1.250 TL arasında olduğu ve Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %115 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %60 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü ile hava ve gürültü kirliliğinden uzak, İstanbul’un en temiz havasına sahip bölgelerinden birinde aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte olabilmek mümkün!

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ