Kredi Haber
Güneşbahçe Evleri
1

İstanbul Avrupa Yakası Güneşli ilçesinde hayata geçirilecek olan Güneşbahçe Evleri projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

314 konutun bulunduğu ve teslimlerin Mart 2019’da yapılması planlanan Güneşbahçe Evleri projesi daire fiyatları 580 Bin TL’den başlıyor.

Şehrin hızla değerlenen bölgelerinden Basın Ekspres Yolu, çevresinde hayata geçirilen gelişmiş yapıları ile oldukça hareketli ve çekici gücü yüksek merkezlerden biri olmaya aday. İç içe olan ve planlı yapılaşmanın olmadığı şehrin merkezindeki bölgeler çekiciliğini kaybederken projenin inşa edildiği Güneşli semti düzenli ve etki yaratan yapısı ile gün geçtikçe popülerliğini artırıyor. Ayrıca burada İstanbul’u İstanbul yapan tüm olanaklar yanı başınızda. Eğitim kurumları, sağlık kurumları, alışveriş merkezleri, otel, iş merkezi, kongre salonu, kültür sanat etkinlikleri… Güneşbahçe Evleri sakinleri tüm bu olanakların hemen yanı başında olacak.

Çok kısa mesafede bulunan Basın Ekspres Yolu, yanı başında yer alan TEM Otoyolu. Ulaşım olanakları kolay, çok sayıda alternatifli. E-5 Karayolu, Atatürk Havaalanı ve sahil yolu alternatif yol güzergahlarınız olacak. Diğer yandan da kısa sürede tamamlanması planlanan metro alışveriş merkezi de hemen yanı başınızda olacak. Ayrıca yapımı devam eden 3.Havaalanı ile Kuzey Marmara Otoyolu kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir bölgede.

Güneşbahçe Evleri

Fiyatlar

Güneşbahçe Evleri projesi 68 ile 173 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 580 Bin TL ile 1 Milyon 500 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Fiyatlar
1+1 Daireler 580 Bin TL – 600 Bin TL
2+1 Daireler 1 Milyon 100 Bin TL – 1 Milyon 200 Bin TL
3+1 Daireler 1 Milyon 400 Bin TL – 1 Milyon 500 Bin TL

Güneşbahçe Evleri ne zaman teslimÇağdaş Yapı, Emiroğlu Grup ortaklığı ile İstanbul’un Güneşli ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Mart 2019’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Koçman Caddesi No: 25-29 Güneşli – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 550 29 00
  • Mail Adresi: info@gunesbahce.com
  • İnternet Adresi: gunesbahce.com

Güneşbahçe Evleri Nerede

Güneşbahçe Evleri, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Güneşli ilçesinde hayata geçiriliyor. Güneşli konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 45 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 29. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 7’lik kısım üniversite mezunu.

İstanbul Konut piyasasının son dönemlerde hızla gelişme gösteren bölgelerinden Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Güneşbahçe Evleri, mimarisi ve yapılanması ile benzersiz ayrıcalıklara davet ediyor. Okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri ve ihtiyacınız olan herşey hemen yanı başınızda.

Güneşbahçe Evleri

Güneşli Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Güneşli ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %1,98 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.960 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 22 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Güneşli ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 300 Bin TL ile 500 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Güneşli’de metrekare birim fiyatları 1.549 TL iken, günümüzde ortalama 3.960 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.100 TL ile 1.850 TL arasında olduğu ve Güneşbahçe Evleri projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %105 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %34 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Murat dedi ki:

    Bölgenin avantajlı projelerinden biri

BİR YORUM YAZ