Kredi Haber
Gül Proje Express
0

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar ilçesinde hayata geçirilecek olan Gül Proje Express projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

658 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanan Gül Proje Express projesi daire fiyatları 288 Bin TL’den başlıyor.

Gül Proje Express ile İstanbul’un Basın Ekspress bölgesinde yepyeni yaşam konsepti hayata geçiyor.

29 katlı ve 29 katlı 2 blokla 100 bin metrekare inşaat alanından oluşan Gül Proje Express, 658 rezidans ve 31 cadde mağazasıyla bölgesinde teknolojiyi barındıran en iddialı yapılardan olmaya aday. Yaklaşık 9 bin firmanın faaliyet gösterdiği, günde 2 milyon 4 bin çalışan insanın giriş yaptığı Basın Ekspres, İstanbul’un en faal ve ticari anlamda en yoğun merkezlerinden İkitelli-Sefaköy-Basın Ekspres üçgeninin tam ortasında yer alıyor.

İstanbul nüfusunun 4 milyon kadarı İkitelli bölgesine sadece 15 dakika mesafede yaşamlarını sürdürüyor. Yatırım uzmanları tarafından Mecidiyeköy-Levent aksıyla birlikte değerlendirilen Başakşehir-Florya-İkitelli-Atatürk Havaalanı hattı AVM’ler, Spor ve Kültürel Tesisleri ve her gün genişleyen ulaşım ağıyla yatırım değerini her geçen gün arttırıyor. Gül Proje Express, İstanbul’un her köşesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz, İstanbul metrosuna ise 1 dakika mesafede yer alıyor.

İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E-5 ve TEM bağlantı yolunun tam ortasında yer alan proje ayrıca günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs hattınaysa 5 dakika mesafede bulunuyor. Gül Proje Express, Başakşehir’den Zincirlikuyu’ya kadar uzanan aksta çalışan insanlar için cazip bir yaşam alanı olarak diğer projelerden ayrışıyor. Metrobüs ve Başakşehir hattında yer alan eğitim kurumlarında 50 bini aşkın üniversite öğrencisinin eğitim gördüğü, aynı zamanda tüm ulaşım yollarının kesiştiği bir noktada yer alan Gül Proje Express, Ataköy’e 7 dakika, Atatürk Havaalanı’na 5 dakika, Levent’e 15 dakika, Tem Otoyolu’na ise 1 dakika yakınlıkta.

Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi Mall Of İstanbul’a komşu olan proje, bölgedeki yaşam potansiyelinin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. Projenin karşısında yer alan 1 milyon metrekare alanı, 35 meslek kurulu, 7 bin iş yerinin bulunduğu İSTOÇ Ticari Merkezi yer alıyor. İstanbul ticaretinin ana merkezine dönüştürülmesi tasarlanan Basın Ekspres’in çevresinde planlanan ve bir kısmının yapımına başlanan 10 otel yatırımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Önümüzdeki 2 yıl içerisinde yaklaşık 5 milyar türk lirası yatırım yapılacağı bu bölgede yeni bir yaşam alanı yükseliyor. Siz Gül Proje Express’de yaşamanın keyfini sürerken yatırımınız her geçen gün değer kazanmaya devam edecek.

Gül Proje Express

Gül Proje Express Fiyatlar

Gül Proje Express projesi 55 ile 114 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 288 Bin TL ile 650 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 55 m² –  78 m² 288 Bin TL – 400 Bin TL
2+1 Daireler 91 m² – 114 m² 500 Bin TL – 650 Bin TL

Gül Proje Express ne zaman teslimGül İnşaat güvencesi ile İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2018 yılı Aralık ayında yapılması hedefleniyor.

Gül Proje Express İletişim

    • Adres: Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Caddesi No:25 Bağcılar – İstanbul
    • Telefon Numarası: 0212 445 02 02
    • Mail Adresi: info@gulproje.com.tr
    • İnternet Adresi: gulprojeexpress.com.tr

Gül Proje Express Nerede

Gül Proje Express, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Bağcılar’da bulunuyor. Bağcılar konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. İlçe Tem ile D-100 Otoyolları’nın güneybatı ve kuzey-doğu ekspress bağlantıları arasında geçiş konumda yer almaktadır. Küçükçekmece, Esenler, Güngören ve Bahçelievler ilçeleri ile komşu olan Bağcılar 22 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir. Çok sayıda önemli sağlık ve eğitim kurumlarının bulunduğu bölge İstoç, Massit ve Oto Center gibi kurumları alanları içerisinde barındırmasından dolayı Türkiye ekonomisine de önemli katkılar sağlamaktadır. Ayrıca tekstil ve ayakkabı sektörünün yanı sıra önemli basın ve medya kuruluşlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Gül Proje Express

Bağcılar Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Bağcılar ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,07 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin uzağında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.066 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 17 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 230 Bin TL ile 385 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Bağcılar’da metrekare birim fiyatları 1.492 TL iken, günümüzde ortalama 3.066 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.150 TL ile 1.900 TL arasında olduğu ve Gül Proje Express projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %43 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %8 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ