Kredi Haber
Green Life Mudanya
0

Green Life Mudanya projesi Suat Yıldız İnşaat ve Sıcakyüz İnşaat güvencesi ile hayata geçiriliyor. Yeşilin ve mavinin bol olduğu bir yaşama davet eden proje kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak detaylar düşünülerek tasarlandı. Gelişmiş mimarisinin yanı sıra Bursa’nın en gözde semtlerinden Mudanya’da inşa edilecek olan Green Life Mudanya, özellikli konumu ile dikkatleri çekiyor.

Green Life Mudanya, 4 mevsimin tadını ayrı ayrı yaşamanıza olanak sağlıyor. 9561 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek olan proje içerisinde 6 bin 100 metrekare peyzaj alanı bulunuyor. 8 bloktan meydana gelecek olan Green Life Mudanya’da 6.100 metrekare sosyal alan yer alıyor. 81 adet satılık konutun bulunduğu projede ticari alanlar için 366 metrekare ayrılmış durumda.

4 Ekim 2017 tarihinde lansmanı yapılan Green Life, 2+1, 3+1, 3+2, 5+2, 6+1 ve dubleks konut tipi seçenekleri ile birlikte her biri 3 kat yüksekliğinde olan 8 bloktan ve 81 daireden meydana geliyor. Proje içerisinde 18 adet 2+1, 42 adet 3+1, 7 adet 3+2, 12 adet 5+2, 2 adet 6+1 ve 2 adet ticari alan bulunuyor.

Mavi ve yeşili bir arada bulacağınız Green Life projesinde yetişkin yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, misafir otoparkı, çocuk oyun alanları, fitness center sosyal olanaklarından faydalanabileceksiniz. 4 mevsimi ayrı ayrı yaşayabileceğiniz, geleceğinizi güvence altına alabileceğiniz ve hayatın tüm güzelliklerinin evinize yansıyacağı hayatın kapısı Green Life Mudanya ile aralanıyor.

Aralık 2017’de teslimlerine başlanması planlanan Green Life Mudanya projesinin bulunduğu Bursa Halitpaşa Mahallesi’nde kiralık daire konut fiyatları son 5 yıl içerisinde %57’lik bir artış gösterdi. Bölgedeki konutların fiyatları ise %81 artış kaydederken yatırımcısını sevindirdi.

İLETİŞİM

  • Adres: Halitpaşa Mahallesi, Değirmendere Caddesi No:34 Mudanya/Bursa
  • Telefon: 0533 147 61 10
  • Web: http://www.greenlifemudanya.com
  • Mail: info@greenlifemudanya.com

Yeşille mavinin buluştuğu, sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz, şehrin stresinden uzak, deniz manzaralı yaşam alanları ile aile yaşamınıza değer katacak Green Life Mudanya projesinde kapalı otopark, yüzme havuzları, sosyal tesisler ve ticari alanların yanı sıra 7/24 güvenlik yer alıyor.

Bursa’nın Mudanya ilçesinde yer alan konut projelerinde metrekare birim fiyatları 2.286 TL seviyelerinde. Satın alınan dairenin geri dönüş süresi 22 yıl olurken satılık konutların fiyatları %15 civarında artış göstermiş durumda. Yaklaşık 90 bin kişilik nüfusa sahip olan Mudanya inşa edilen projede 2+1’den 6+1′ kadar toplamda 81 adet satılık konut yer almakta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ