Kredi Haber
Göl Panorama Evleri
1

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir ilçesinde hayata geçirilecek olan Göl Panorama Evleri projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1431 konutun bulunduğu ve teslimlerine Nisan 2017’de başlanılan Göl Panorama Evleri projesi daire fiyatları 410 Bin TL’den başlıyor.

Bahçeşehir’in silüetine uyumlu olarak farklı yüksekliklerde 10 blok halinde inşaa edilen Göl Panorama Evleri 1431 daire ve TEM otoyolu boyunca uzanan yaklaşık 300 metrelik alışveriş caddesiyle yepyeni bir yaşam sunuyor. Hem şehrin içinde hemde doğanın tüm güzellikleriyle başbaşa kalacağınız Göl Panorama Evleri’nde yaşarken sabah uyanır uyanmaz sizi önce Küçükçekmece Gölü’nün huzur veren maviliği sonra onbinlerce metrekarelik bahçenizden yükselen tabiatın huzur veren kokusu saracak.

Kısacası şehrin içinde masalsı bir dünya karşılayacak. 5 bin metrekarelik meyve bahçesi, peyzaj düzeni ve yollarıyla Bahçeşehir’in yanı başında yükselen bu seçkin yaşam şimdi Göl Panorama’da. 1+1’den 4+1’e farklı büyüklük ve tiplerde daire seçenekleri, 7 bin metrekarelik ticari alanları, mağazaları, kafeleri ve restoranlarıyla 300 metrelik butik alışveriş caddesiyle Göl Panorama hayatın tam ortasında. Bahçeşehir’in yeni buluşma noktası olarak tam karşınızda. Üstelik birinci sınıf malzemeleri ve kusursuz işçiliğiyle yaşam kalitesini çok daha yukarıya taşıyacak Göl Panorama Evleri’nde her anınıza keyif katmak için tasarlanan mutfağınız, salonunuz, banyonuz, lider markaların ürünleriyle donatılan yaşamınız baştan sona konfora adandı.

Ayrıca Göl Panorama Evleri’nde spor da hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş parkurları, oyun sahaları… Hepsi her yeni güne daha zinde başlamanız için sizleri bekliyor. Güvenlik standartlarıyla Göl Panorama sizi çok şaşırtacak. Kartlı araç ve yaya giriş-çıkışı, kapalı devre kamera kayıt sistemi, 7/24 uzman güvenlik ekibi, yangın ve duman alarmı, kapalı otoparklarda sprinkler yangın söndürme sistemi, daire içlerinde güvenlikle irtibat sağlayan görüntülü intercom sistemiyle yeni evinizde kendinizi her an güvende hissedeceksiniz. Her daireye yetecek kapasitede inşa edilen kat erişim asansörlü kapalı otoparkınızla otomobilinize binişiniz bile bir başka olacak.

Emlak Konut güvencesiyle yükselen Göl Panorama Evleri’nde şimdi siz de yerinizi alın. Benzersiz konumu, ticari alanları ve ulaşım avantajıyla yükselen bu çekim gücüne ortak olun, sunduğu karlı yatırım avantajıyla mutlu bir yaşama adım atın.

Göl Panorama Evleri

Fiyatlar

Göl Panorama Evleri projesi 69 ile 240 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 410 Bin TL ile 1 Milyon 134 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 69 m² – 71 m² 410 Bin TL – 420 Bin TL
2+1 Daireler 102 m² – 121 m² 525 Bin TL – 662 Bin TL
3+1 Daireler 142 m² – 171 m² 610 Bin TL – 1 Milyon 134 Bin TL
4+1 Daireler 184 m² – 240 m² 882 Bin TL – 1 Milyon 103 Bin TL

Göl Panorama Evleri ne zaman teslim – Bema İnşaat ve Emlak Konut GYO ortaklığı ile İstanbul’un Başakşehir ilçesinde inşa edilen projede teslimler Nisan 2017 itibari ile başladı.

İletişim

  • Adres: Yeşilkent Mahallesi Bahçeşehir Yanyol Göl Panorama Evleri No:18 İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 05 40
  • Mail Adresi: info@golpanoramaevleri.com
  • İnternet Adresi: golpanoramaevleri.com

Göl Panorama Evleri Nerede

Göl Panorama Evleri, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Başakşehir ilçesinde hayata geçiriliyor. Başakşehir konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 220 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 27. İlçenin yüzde 51’ini erkek yüzde 49’unu bayan nüfus oluştururken yüzde 10’luk kısım üniversite mezunu.

Başakşehir Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Başakşehir ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,1 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.768 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Başakşehir ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 280 Bin TL ile 470 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Başakşehir’da metrekare birim fiyatları 1.839 TL iken, günümüzde ortalama 3.769 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.000 TL ile 1.650 TL arasında olduğu ve Göl Panorama Evleri projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %57 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %36 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Göl Panorama Evleri Bahçeşehir’in yanı başındaki en değerli arazisi üzerinde sizin için yükseliyor. Bir yanınızda Küçükçekmece Gölü’nün panoramik manzarası bir yanınızda İstanbul ulaşımının ana aksı Tem Otoyolu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. İsmet Dalçek dedi ki:

    Merhabalar

    Göl panorama evleri projesinde yaşam başladı mı, ne zaman teslim bilgi alabilir miyim

BİR YORUM YAZ