Kredi Haber
Gökyüzü Bahçeleri Projesi
0

Gökyüzü Bahçeleri, Ankara Çankaya’da Arena Mimarlık kalitesi ile hayata geçiyor. Aralık 2018’de teslim edilecek olan Gökyüzü Bahçeleri projesi 2+1’den 5+1’e satılık daire konut tiplerinden oluşuyor.

Yeni bir yaşam Ankara’da başlıyor. Gökyüzü Bahçeleri’yle yeni bir yaşam başlıyor. Hem de Ankara’nın kalbi Turan Güneş’te. Türkiye’nin ilk dünya dostu, yüksek katlı konut projesi Gökyüzü Bahçeleri’nin her alanını size özel, sizin için tasarladık. Ankara’nın sadece en yeşil binası değil, kendinizi keşfedeceğiniz bir proje.

Kendiniz için bir şey yapma vakti geldi. 19. Katta 1.100 metrekare alana kurulu botanik bahçede 500 metre yürüyüş parkuruna sahip kapalı alanda, dışarıda kar yağarken kır çiçeklerinin arasında yürüyüş yapıp, yemyeşil çimlerde oturup yağan karı seyretme ayrıcalığına Gökyüzü Bahçeleri ile sahip olacaksınız. 20. Katta muhteşem Ankara manzarasıyla bir dönüm alana kurulu gökyüzü havuzunda bulutların hemen altında yüzmenin keyfini çıkaracaksınız. Gökyüzünde tenis oynamak Gökyüzü Bahçeleri’nde mümkün. Çatı katında 180 metre yüksekte bulunan tenis kortunda tenis oynarken keyifli zamanlar geçireceksiniz.

Ülkesini düşünen tasarruflu proje. Enerji ithalatının yüksek olduğu ülkemizde üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Gökyüzü Bahçeleri 100 haneli 5 köyün elektriğini karşılayacak enerjiyi kendisi üretiyor. Gökyüzü Bahçeleri ürettiği enerjiyle ülke ekonomisine yıllık 7,5 Milyon KW destek oluyor. Gökyüzü Bahçeleri spor yaparken bile enerji üretimine katkıda bulunacaksınız. Doğal kaynaklar hızla tükeniyor biz de tasarrufu sağlıyoruz. Gri su sistemiyle yıllık 10 milyon metreküp su tasarrufu sağlıyoruz. Duvardan ısıtma ve soğutma sistemleriyle %35 enerji tasarrufu sağlıyoruz.

Dış cephede kullanılan doğa dostu ahşap yünüyle ısı kaybını %60’a varan oranlarda engelliyoruz. Çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakmak için tasarlandı. Doğaya olan sorumluluğumuzla Gökyüzü Bahçeleri’nde çöpleri ayrıştırarak geri dönüşümünü sağlıyoruz. Proje enerji üretimini doğal kaynaklardan sağlayarak yakıt tüketimini ve dolayısıyla karbon salınımını minimuma indirmek üzere tasarlandı.

Yeni bir yaşam mümkün. Ankara’nın yüksek katlı ilk ekolojik binası size yeni bir yaşam vaad ediyor. Gökyüzü Bahçeleri; dünya dostu bir proje.

Gökyüzü Bahçeleri projesi satılık daire konut fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı.

Gökyüzü Bahçeleri İletişim

  • Adres: Turan Güneş Bulvarı 666. Sokak No:9/1 Çankaya – Ankara
  • Telefon Numarası: 0312 438 59 59
  • Mail Adresi: info@arenamimarlik.com
  • İnternet Adresi: http://www.gokyuzubahceleri.com/

Gökyüzü Bahçeleri Galeri

Gökyüzü Bahçeleri

Gökyüzü Bahçeleri

Gökyüzü Bahçeleri

Gökyüzü Bahçeleri

Gökyüzü Bahçeleri

Çankaya Bölge Konut Piyasası

Gökyüzü Bahçeleri projesinin inşa edildiği Çankaya ilçesinde ortalama 100 m² dairelerin satış fiyatları 175 Bin TL ile 290 Bin TL arasında alıcı buluyor. Bölgedeki konut kira fiyatları ise 780 TL ile 1.300 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bu bölgedeki kiraya verilen konutun geri dönüş süresi ise 19 yıl olarak öngörülüyor. Ankara satılık daire konut Çankaya ilçesinde 2012 yılında konut metrekare fiyatları 1.356 TL iken 2017 yılında 2.335 TL seviyelerine yükseldi. Konut kira fiyatlarının son 5 yıl içinde %1 arttığı bölgede, satılık daire konut fiyatları %16 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ