Kredi Haber
Gmail Oturum Aç
0

Hem dünyanın hem de ülkemizin en büyük ve en kapsamlı arama motorlarından biri olan Google kapsamında yer alan Gmail çok kullanılan mail platformlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Gmail ücretsiz mail yollama imkanı sunan ve kolay bir şekilde kullanılan mail adresleri arasında yer almaktadır. Gmail hızlı bir şekilde mail alma ve mail gönderme, sesli mesaj gönderme gibi üstün özelliklere sahiptir.

Gmail Oturum Açma Nasıl Gerçekleştirilir?

Gmail giriş ve kayıt işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Geniş kapsamlı mail platformlarından biri olan Gmail oturum açma işlemlerini birkaç dakika içerisinde kolayca yapabilir ve mail adresinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Gmail hesabı açma gitgide popülerliği artan uygulamalardan biridir. Tüm önemli iletilerin, resimlerin veya dosyaların saniyeler içerisinde yollanabildiği Gmail 2600 megabaytlık bir hafızaya sahiptir. 2600 megabaytlık verileri kolayca saklayabilir ve aradığınız bilgiye hemen erişebilirsiniz.  Gmail’i diğer e-mail adresinden ayıran en önemli özellik sade ara yüze sahip olması ve hedefi olmayan reklam bağlantılarının bulunmamasıdır. Bir Google hesabı açmanız Gmail’e erişim sağlamanız için yeterlidir. Google hesabı açanlar Youtube, Gmail ve birçok Google ürününe rahatlıkla erişim sağlayabilmektedir. Google hesabı açtığınızda aynı zamanda size bir Google profili ve Gmail adresi verilecektir. Google hesabı oluşturmak için öncelikle Google hesabınızı oluşturun sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Daha sonra Google oturum açma sayfasının ortasında yer alan oturum açma kutusunun altındaki hesap oluşturun bağlantısını tıklayın. Google’da birçok yerde kullanabileceğiniz kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız gerekmektedir.

Gmail Oturum Aç

Google Hesabı Olup Olmadığı Nasıl Kontrol Edilir?

Daha önce herhangi bir Google ürününde oturum açan kişilerin mutlaka bir Google hesabı bulunmaktadır. Söz konusu ürün için oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifresi ile Google hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Gmail Şifremi Unuttum

Daha önce Google ürünlerini kullananların şifre ve kullanıcı adı muhakkak bulunmaktadır. Söz konusu kullanıcı adı ve şifreyi unuttuysanız oturum açma sorunu sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Burada şifremi unuttum bağlantısını tıklayarak istenilen bilgiler doğrultusunda yeni şifrenizi hızlı ve kolay bir şekilde belirleyebilir ve Gmail hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Hotmail oturum açma işlemleri hakkında bilgi almak için ise satilikdairekonut.com/blog/hotmail-oturum-ac.html yazımızı inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ