Kredi Haber
Fuzul Evim
0

Ev sahibi olmak için artık farklı sistemleri değerlendirmek daha avantajlı olarak görülmektedir. Bu durumun temel nedeni piyasadaki faiz oranlarının bir hayli yükselmesidir. Üstelik nakit sıkıntısını aşmak ve bütçeleri zorlamadan büyük birikimler yapmak orta ve düşük gelir grupları için giderek zorlaşmaktadır. Fuzul Evim çözüm önerileri sayesinde bu sorunlara karşın herkesin ev sahibi olmasını vaat etmektedir.

Fuzul Evim Nedir?

Fuzul Evim, faizsiz olarak ev satın alma imkânı sunan bir firmadır. Üstelik dayanışma usulünü esas alan firmaya ev alımları öncesinde büyük peşinatların yatırılması gibi bir zorunluluk da bulunmamaktadır. Firma, taksitler halinde ev alınmasında yardımcı rol oynamaktadır. Katılımcılar kendilerini zorlamadan hali hazırda aylık olarak yaptıkları birikim miktarları üzerinden evlerini satın alabilmektedir.

Fuzul Evim, Fuzul şirketler grubu bünyesinde yer alan Fuzul Otomotiv ünvanı ile 1992 yılında faaliyetine start vermiştir. Fuzul Otomotiv, araba sahibi olmak isteyen fakat, maddi durumu yeterli olmayan ya da bankadan faiz çekmek istemeyen kişileri araba sahibi yapmayı amaçlama amacı ile sektöre giriş yapmıştır.

Fuzul Evim Güvenilir Mi?

Ülkemizde yıllar boyunca ev alımlarında dolandırıcılık olayları yaşanmıştır. Bu neden yüzünden pek çok vatandaş çekimser davranmaktadır. Ancak Fuzul Evim güvenirlik konusunda otuz yıla yakın bir süredir verdiği hizmet yaşamını delil olarak sunabilmektedir. Üstelik ev sistemlerinin sunumlarını noter huzurunda yapan firma, işlemlerinin tümünü sözleşmeler kapsamında sürdürmektedir.

Bu sayede hem Fuzul Evim ile ev sahibi olmak isteyenlerin hakları hem de firmanın hakları korunabilmektedir. Fuzul Evim, FPK adını verdikleri Faizsiz, Peşinatsız ve Kredisiz sistemiyle dar ve orta gelirli vatandaşların ev sahibi olmalarına katkı sağlayan FuzulEv, faizsiz, peşinatsız şekilde kredi ödemeleri olmaksızın da hayalini kurdukları eve sahip olmalarına olanak sağlıyor.

Fuzul Evim Sistemi

Fuzul Evim sistemi, FPK olarak belirlenmiştir. Bu harflerin açılımı ise “Faizsiz Peşinatsız Kredi” şeklinde yapılmaktadır. Sisteme katılımcı olabilmek için firmanın ofislerine girmek de web üzerinden danışmanlık almak da mümkündür. Taleplerin gönderilmesinden sonra Fuzul Evim yetkilileri kişilere telefonla ulaşmaktadır. Erişimlerden sonra müşteriler ne kadarlık bir ev almak istediklerini belirmektedir. Sonrasında ise evin genel özellikleri sözleşemeye dökülmektedir.

Aylık ödemeler üzerine de anlaşma sağlanmasından sonra Fuzul Evim tarafından bir gruplama yapılmaktadır. Yapılan gruplamada bulunan kişilerin almak istedikleri evlerin fiyatları da aylık ödeyebilecekleri miktarlar da benzerlik göstermektedir. Altın günü mantığında bir sistemi bulunan Fuzul Evim, her ay havuzda bir ev alımına kâfi gelecek kadar para birikimi sağlatmaktadır. O ay ev sahibi olacak kişi ise noter huzurunda yapılan resmi çekilişler sonrasında belli olmaktadır.

Vade sürenizin ortasına geldiğinizde sıra halen size gelmemişse Fuzul Evim, yine de sizi almak istediğiniz evin sahibi yapıyor. Kalan taksit ödemelerinizi ise satın aldığınız yeni evinizde otururken ödemeye devam edebilirsiniz.

Fuzul Evim Yorumları ve Şikayetleri

Kolay Konut Edindirme Merkezi sloganı ile uzun yıllardan bu yana sektörde hizmet vermekte olan Fuzul Evim ile ilgili şikayetleri sizler için araştırdık. Genellikle müşterileri tarafından yapılan şikayetler ödemeler ve iletişim noktasında olmuş. Yoğunlukla başvuru gerçekleştiren ancak daha sonra kaydını iptal ettirmek isteyen kullanıcıların iadelerini biraz gecikmeli aldığını söyleyebiliriz. Fuzul Evim yorumları ile ilgili eklemek ya da merak ettiklerinizi alt kısımda ki mesaj bölümünden diğer kullanıcılar ve bizimle paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ