Kredi Haber
Fuzul Ev
0

Ülkemizde artan döviz kurundan dolayı banka faizleri de artmış durumda. Ortalama %1,90 ile %2,20 arasında değişen faiz oranları, her üründe olduğu gibi ev almakta da oldukça güçlük çektiriyor. Türkiye genelinde ortalama sıfır bir ev fiyatının 200.000₺ civarında olduğu düşünülürse, 120 ay vade yapan bir kişi ortalama iki katı gibi bir geri ödeme tablosu ile karşılaşmaktadır. Ekonomik olarak iyi durumda olmayanlar yahut geliri binlerce lirayı bulmayanlar için kurulmuş bir sistem olan Fuzul Ev, sizlere banka faizine bulaşmadan ev sahibi olma imkânı tanıyor. Ev almayı düşünenlerin Fuzul ev nedir sistem nasıl işler gibi detayların cevabı yazının devamında belirtilmiştir.

Fuzul Ev Çekiliş Sistemi Nedir?

Banka faizine bulaşmak istemeyen, geri ödemede zorlanan veya peşinatı çok fazla olmayan kişiler için hazırlanmış bir sistem olan Fuzul ev, gerçekten çok basit bir şekilde kişileri ev sahibi yapmaktadır. Buradaki Fuzul ev çekiliş sistemi şu şekilde işlemektedir; ev almayı düşünen kişi ilk olarak geri ödeme yapabileceği vade miktarını belirler. Bu vade miktarı, X miktarlarda X vade süresinde ödeyebilirim gibi olmaktadır. 40, 60, 80, 100 ve 120 kişilik gruplar vade miktarını belirlemektedir ve ev almak isteyen kişi bu aşamada aslında vadeyi seçmektedir.

Fuzul ev çekiliş sistemi aslında tam olarak yardımlaşma örneğidir. Bu sistemde bir nevi “altın günü” düşünülebilir. Her ay yapılan çekiliş ile grupta bulunan bir kişi ev sahibi olmaktadır. Bu sistem için hiçbir peşinat verilmemekle beraber grupta yapılan çekilişte en son kazanan kişi bile vadenin sonuna kadar beklemez. Evini, vadesinin ortalarında almış olur. Çekilişin daha ilk aylarında kazanan kişiler ise grupta bekleyen diğer kişilere belirli oran veya oranlarda kira yardımı yapmaktadır.

Fuzul Oto Çekiliş Sistemi?

Fuzul ev gibi aynı şekilde Fuzul oto çekiliş sistemi de mevcuttur. Fuzul oto çekiliş sistemi sayesinde peşinatsız, faizsiz bir şekilde hayalinizdeki otomobile sahip olabilirsiniz. Bu sistemde ise yine halk arasında “altın günü” olarak bilinen yardımlaşma örnek verilebilir. Fuzul oto araç çekilişi için 11, 15, 21, 31, 37, 49, 61 kişilik gruplar bir araya getirilir ve ilk ayın taksiti ile organizasyon ücreti ödenerek sistem başlatılmış olur. Her ay yapılan çekiliş ile bir kişi araç sahibi olur. Eğer bu süreçte taksit sayısını, peşinatınızı veya detayları değiştirmek isterseniz bunu teslimden önce yapabilirsiniz. Bütçenize ve vade sayınıza göre uygun bir grupta yer alırsınız. Aynı zamanda dilerseniz peşinat dilerseniz de peşinatsız Fuzul oto araç çekilişine katılabilirsiniz.

Fuzul Ev Hakkında Merak Edilenler

1- İlk çekilişte ev size çıkarsa ne olur?

İlk taksiti ödeyerek ev sahibi olursunuz, taksitlerinizi de evinize oturarak ödersiniz. İlk ayda evinize sahip olmanın keyfini yaşarsınız

2- Dahil olduğunuz çekiliş grubu dağılır mı?

Sistem çalıştırıcısı Fuzul EV, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan evinize kavuşursunuz.

3- Son çekilişte ev size çıkarsa ne olur?

Burada üzülmeniz için hiç bir sebep yok. Çünkü, aldığınız kira yardımları ile en hesaplı şekilde ev sahibi olan siz olacaksınız.

4- Teslimat nasıl gerçekleşir?

Her ayın ilk cumartesi günü, noter huzurunda yapılacak olan çekilişte konutu almaya hak kazanmış müşteri, evini belirlenen tarihte ödemesi yapılmak üzere dilediği yerden ve kişiden tapulu olmak şartı ile alabilir.

Fuzul Ev Yorumları ve Şikayetleri

27 yıllık deneyimi ve Türkiye’de 64 şubesi ile Fuzul Ev, önemli konut projelerinin üstlenici firması olmakla birlikte Spor Toto Süper Lig’in önemli ekiplerinden Medipol Başakşehir ve Engelliler Spor Kulübü’nün ana sponsorlarındandır. Fuzul Ev yorumları ve şikayetleri ile ilgili görüş ve merak ettiklerinizi aşağıda ki mesaj bölümünden iletebilir ve sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ