Kredi Haber
Fortis Sinanlı
0

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy ilçesinde hayata geçirilecek olan Fortis Sinanlı projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1.100 konutun bulunduğu ve teslimlerin Eylül 2019’da yapılması planlanan Fortis Sinanlı projesi daire fiyatları 600 Bin TL’den başlıyor.

Fortis Sinanlı artık Kadıköy’ün en prestijli noktası olacak. Her sabah büyük bir keyif ve heyecanla uyanacaksınız. Farklı ihtiyaçlara göre farklı tiplerde planlanmış, akıllı ev sistemleriyle donatılmış daireler.

Fortis Sinanlı’da mutlu bir hayatın keyfine dokunmaya çok az kaldı. Ödüllü bir projeden yer almak size hem yeni bir yaşam konforu sunuyor, hem de iyi bir yatırım yapmanın avantajıyla kazancınızın hep bir adım önde olmasını sağlıyor.

Prestijli ofisler, kazancınızı arttıracak ticari alanlar.. Cadde mağazaları alışverişin ve sosyal hayatın yeni odak noktası olacak. Açık ve kapalı yüzme havuzları, güvenliğinizin en üst düzeyde tutulduğu teknolojik sistemler, konsiyerj hizmeti, rahat ve geniş otoparkınız sizler için en ince detayına kadar düşünüldü. Hobileriniz, sosyal ve spor aktiviteleriniz için bütün tesisler hazır.

Fortis Sinanlı

Fiyatlar

Fortis Sinanlı projesi 59 ile 224 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 600 Bin TL ile 2 Milyon 200 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 59 m² – 95 m² 600 Bin TL – 1 Milyon 40 Bin TL
2+1 Daireler 102 m² – 191 m² 900 Bin TL – 1 Milyon 900 Bin TL
3+1 Daireler 131 m² – 224 m² 1 Milyon 240 Bin TL – 2 Milyon 200 Bin TL

Fortis Sinanlı ne zaman teslimSinanlı Yapı ve Yiğit Group ortaklığı ile İstanbul’un Kadıköy ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Eylül 2019’da yapılması hedefleniyor.

İletişim

  • Adres: Eğitim Mahallesi Hızırbey Caddesi Yıldırım Sokak No: 3 Kadıköy – İstanbul
  • Telefon Numarası: 444 95 50
  • Mail Adresi: info@fortissinanli.com
  • İnternet Adresi: fortissinanli.com

Fortis Sinanlı Nerede

Fortis Sinanlı, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Kadıköy ilçesinde hayata geçiriliyor. Kadıköy konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “A+” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 460 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 41. İlçenin yüzde 45’ini erkek yüzde 55’ini bayan nüfus oluştururken yüzde 36’lık kısım üniversite mezunu.

İstanbul’un bugüne kadar hiç görülmemiş açıdaki manzarası artık size ait. Konforu ve mutluluğu evinizin her yerinde yeniden keşfedeceksiniz. Fortis Sinanlı’da oturanlar için İstanbul küçülüyor. Metrobüse 52 adım, metroya 1 durak, stadyuma bir koşuda varabileceksiniz. Kadıköy meydanı ve iskeleye 2 kilometre, Avrasya Tüneli’ne 5 dakika. Önemli hastaneler ve üniversitelerin ortasındasınız. Spor kompleksi ve spor alanına 14 dakika, hava alanına 23 dakika mesafedesiniz.

Kadıköy Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Kadıköy ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,05 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 7.916 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 28 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kadıköy ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 600 Bin TL ile 1 Milyon TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Kadıköy’de metrekare birim fiyatları 3.637 TL iken, günümüzde ortalama 7.916 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.800 TL ile 3.000 TL arasında olduğu ve Fortis Sinanlı projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %115 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %111 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Her sabah büyük bir keyif ve heyecanla uyanacaksınız. Farklı ihtiyaçlara göre farklı tiplerde planlanmış akıllı ev sistemleriyle donatılmış daireler. Prestijli ofisler, kazancınızı artıracak ticari alanlar ve cadde mağazaları. İstanbul’da yeni bir hayat yükseliyor. Ödüllü bir projeyle siz de hayatınızı ödüllendirin. Artık Kadıköy’ün en prestijli noktası Fortis Sinanlı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ