Kredi Haber
Fortis İstanbul
0

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece ilçesinde hayata geçirilen Fortis İstanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

705 konutun bulunduğu ve teslimlerin Ağustos 2017 tarihinden itibaren başlanan Fortis İstanbul projesi daire fiyatları 390 Bin TL’den başlıyor.

Spor alanları ve havuzu ile sağlıklı bir hayat alternatifi sunan Fortis İstanbul’da fitness alanı, sauna, türk hamamı ve buhar odaları da bulunuyor. Gündelik ihtiyaçların karşılanacağı alışveriş alanı, modanın trendlerini yansıtan mağazalar ve kafeler, keyifli bir çarşı atmosferinin en gözde mekanları.. Fortis İstanbul’da güvenlik 7/24 huzurun teminatı olacak. 694 kapalı, 74 açık alanı ile toplam 768 araçlık otopark kapasitesine sahip.

Bölgenin kısa ve uzun dönemde kiralamaya uygun lokasyonda yer alması projenin değerini kanıtlayan en önemli göstergelerden biri. Atatürk Havalimanı’na 2 dakika mesafede, metrobüse 400 metre, metro ve diğer toplu taşıma araçlarına da çok yakın. Starcity, Airport, Mall Of İstanbul ve Metroport gibi merkezler de Fortis İstanbul’un çevresini kuşatıyor. Fortis İstanbul öyle özel bir konuma sahip ki rahatlıkla ulaşılamayacak hiç bir yer yok. Fortis İstanbul hayata getirdiği yeni standartlar ve bulunduğu çok özel konum ile İstanbul’un yeni yükselen değeri.

Hem yatırımcısına hem sakinlerine kazanç kapısı olacak olan Fortis İstanbul modern ve minimal yaşam için geliştirdiği 1+0, 1+1, 2+1 daire seçenekleriyle rezidans anlayışına farklı bir perspektif getiriyor. Projede home-office olarak da kullanılabilen daireler akıllı ev sistemi ile donatıldı. En son teknoloji ürünü malzemelerin kaliteyi, iç tasarımdaki stilin estetiği yansıttığı lüks daireler konfora önem verenler için ideal bir seçim olacak.

Fortis İstanbul

Fiyatlar

Fortis İstanbul projesi 58 ile 260 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 390 Bin TL ile 840 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+0 Daireler 58 m² 390 Bin TL – 410 Bin TL
1+1 Daireler 86 m² – 90 m² Satışlar Tamamlandı
2+1 Daireler 125 m² 820 Bin TL – 840 Bin TL

Fortis İstanbul ne zaman teslimYiğit Group güvencesi ile İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde inşa edilen projenin teslimlerine Ağustos 2017 itibari ile başlandı.

İletişim

  • Adres: Kartaltepe Mahallesi Malazgirt Caddesi No:10 Küçükçekmece – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 423 13 13
  • Mail Adresi: info@fortisistanbul.com
  • İnternet Adresi: fortisistanbul.com

Fortis İstanbul Nerede

Fortis İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Küçükçekmece ilçesinde hayata geçiriliyor. Küçükçekmece konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Yaklaşık 640 bin nüfusa sahip olan ilçenin yaş ortalaması 30. İlçenin yüzde 50’sini erkek yüzde 50’sini bayan nüfus oluştururken yüzde 9’luk kısım üniversite mezunu.

Dünya’nın göz bebeği İstanbul ve İstanbul’un son yıllarda yükselen trendi Basın Ekspres yolu… E-5 ve E-6 bağlantı yolları, metro ve metrobüs avantajlarıyla gerçek bir çekim merkezi.

Küçükçekmece Konut Piyasası

5 yıl aradan sonra konut değer artışlarının enflasyon rakamlarının altında olduğu Türkiye’de 2017 yılında konut fiyatları ortalamada %9,9 oranında artış sağladı. Kentsel dönüşümün en yoğun olarak yaşandığı şehir İstanbul’da ise konut fiyatlarında %6,1 oranında düşüş meydana geldi. Başkent Ankara ise %4,5 ile en çok değer kaybeden ikinci şehir oldu. İstanbul konut piyasasında Küçükçekmece ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %1,05 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.487 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 16 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Küçükçekmece ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 260 Bin TL ile 440 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Küçükçekmece’de metrekare birim fiyatları 1.386 TL iken, günümüzde ortalama 3.487 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 1.350 TL ile 2.250 TL arasında olduğu ve Fortis İstanbul projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %114 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %117 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü. İstanbul genelinde ise konutların ortalama metrekare birim fiyatları 5 yıl içerisinde %113 artış gösterdi ve 3.832 TL oldu. Ülke genelinde ise artış oranı %82,5 oldu.

Hem İstanbul’lular hem de yurt dışında yaşayanlar için sayısız avantaja sahip Basın Ekspres yolunda özellikle rezidans ve home-officeleri ile yeni bir yapılanma anlayışı var artık. İşte İstanbul’un yükselen değeri Basın Ekspres yolunda doğan Fortis İstanbul projesi de sosyal statü ve lüks anlayışının yeni simgesi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ