Kredi Haber
Ferko Line
0

İstanbul’un gelişen ticaret merkezi Kağıthane’de iş dünyasının standartları Ferko Line ile çiziliyor. Business Park konsepti ile tasarlanan caddeler, dünyaca ünlü markaların yer aldığı ticari alanlar. Estetik mimari, geleceğe hazır teknolojik alt yapı. Walter Knoll imzalı ofisler ve Four Points by Sheraton ayrıcalıklarıyla iş dünyasında prestijin altını çizecek Ferko Line hayata geçiyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın önemli merkezlerinden Kağıthane’nin göbeğinde, Cendere Caddesi üzerinde, 105 bin metrekare inşa alanında inşa edilecek olan Ferko Line, 4 bloktan meydana geliyor. İş hayatındaki beklentileri yeniden tanımlayan Ferko Line içerisinde 173 odalı Sheraton oteli de yer alıyor. Otel 12 kattan oluşacak ve 4.blokta aktif olacak. 173 odanın yanı sıra 7 adet toplantı salonu, yaklaşık 700 metrekare genel kullanım alanı ile dilerseniz konuklarınızı ağırlayabilir, dilerseniz iş toplantılarınızı prestijli ortamlarda gerçekleştirebilirsiniz.

Ferko Line Fiyatlar

Ferko Line projesinde satılık ofisler 166 ile 352 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre metrekare fiyatları 3 bin 500 dolardan başlıyor.

Ferko Line ne zaman teslim – Ferko İnşaat güvencesi ile inşa edilecek olan ofis projesinde teslimlerin Kasım 2018’de yapılması planlanıyor.

Ferko Line İletişim

  • Adres: Cendere Caddesi No:9 Hamidiye Mahallesi Kağıthane – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 321 10 63
  • Mail Adresi: info@ferko.com.tr
  • İnternet Adresi: http://www.ferkoline.com/

Ferko Line Nerede

Ferko Line ofis projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan, Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu ve Eyüp gibi önemli ilçelerle çevrili olan Kağıthane ilçesinde yer alıyor. 23 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Kağıthane ilçesi sosyo-ekonomik durumu “B-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Ferko Line Galeri

Ferko Line

Ferko Line

Ferko Line

Ferko Line

Ferko Line

Ferko Line

Ferko Line

Ferko Line Tanıtım Filmi

Kağıthane Bölge Konut Piyasası

Kağıthane satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,81 oranında azalış gösterdi. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 3.623 TL olurken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Kağıthane satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 270 Bin TL ile 450 Bin TL arasında değer buluyor. Kağıthane bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.402 TL iken, 2017 yılında bu rakam 3.623 TL oldu. Ayrıca projenin inşa edildiği Kağıthane ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 1.250 TL ile 2.100 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Ferko Line konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %92, satılık daire konut fiyatları ise %110 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ