Kredi Haber
Faizsiz, Taksitle Ev Almak
0

Genç ya da yaşlı fark etmeksizin ev satın almak pek çok avantaj sağlamaktadır. Öncelikle kiracı olmaktan kurtulmak kişilere psikolojik açıdan kendilerini daha iyi hissettirmektedir. Üstelik ev sahibi olunduğunda herhangi birine hesap vermek zorunda kalınmadan ev içerisinde değişiklikler yapmak da mümkündür. Emlak piyasasında rakamların da banka kredi faiz oranlarının da yüksek olması, ev alma düşüncesi bulunan kişileri tereddütte düşürmektedir. Fakat avantajlı sistemler sayesinde zorlanmadan ev alınabilmektedir.

Birikimevim Hakkında Bilgi

Birikimevim faiz ödeme zorunda kalmadan ev satın alınabilmesine olanak sağlayan kurumlar arasında bulunmaktadır. Sistem, müşterileri için üç farklı katılım alternatifi sunmaktadır. Bu sayede bireyler hem isteklerine hem de maddi durumlarına uygun olarak bir yönteme kayıt olabilmektedir. Üstelik imece esasına göre devam eden Birikimevim uygulamalarında sadece organizasyon gelirleri talep edilmektedir. Bu gelirler ise banka faizlerinin yanında oldukça düşük kaldığı için katılımcıları zorlamamaktadır.

Katılımevim Hakkında Bilgi

Ev almanın faizsiz yollarından biri de Katılımevim ‘den geçmektedir. Katılımevim sisteminden başvuruda bulunan herkesin yarar sağlaması mümkündür. Ayrıca organizasyon sayesinde sadece ev alımları da yapılmamaktadır. Arsa ya da dükkân gibi çeşitli gayrimenkul alımları da Katılımevim desteği ile gerçekleşebilmektedir. Sistemin çalışması katılımlardan sonra aylık ödeme miktarına göre belirlenen grup oluşumları esasına dayanmaktadır. Bireyler gruplarındaki üyelerin her biri ev alana ve sözleşmelerindeki miktarlar tamamlanana kadar ödemelerine devam etmektedir. Ara ödeme ve peşinat ise zorunlu değildir. Ancak bu alanlarda aktif olunarak taksitlerin erkenden bitmesi sağlanabilmektedir.

Toki İletişim Hakkında Bilgi

Toki, uygun rakamlarla ev sahibi olunabilmesi için en çok tercih edilen kuruluşlardan biridir. Üstelik Toki hemen her yerde toplu konut inşası yapmaktadır. Yapılan toplu konutların belli yüzdeleri gazi, engelli ya da şehit aileleri için tahsis edilmektedir. Avantajları için her sene binlerce kişinin Toki’ye kayıt olduğu bilinmektedir. Bu bağlamda Toki iletişim kurarak bilgilendirme almak ya da sorunlarını gidermek isteyen bireylerin sayısı da çok fazladır. Toki; 444 8654 numarası ile genel bir çağrı merkezine sahiptir. Merkez üzerinden gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ