Kredi Haber
Faizsiz Kredi
0

Faizsiz kredi bankalar tarafından sıklıkla olmasa da gerekli dönemlerde ve düzenlenen kampanyalar ile müşterilerine sunulmaktadır. Bu fırsatı kullanmak isteyen çok sayıda insan olmakla birlikte öncelikle bankanın mecbur tutmuş olduğu şartları sağlamak gerekiyor.

Bu şartları sağlamadan banka tarafından verilen faizsiz krediden yararlanmak pek mümkün olmaktadır. Öncelikle tüm faizsiz krediler için bir taşınmak gerekmektedir. Ayrıca alınan kredinin gerekli şekilde geri ödenmesi gerekmektedir. Başvuru sahibinin gelir belgesi ve banka tarafından istenirse tapu istenecektir.

Devlet destekli olarak sunulan bir krediye başvuracaklar sadece bir kez bunu yapabiliyorlar. Ayrıca kredi notunuzun gerekli görülen seviyenin üzerinde olması gerekmektedir. Bu sayede faizsiz kredi almak mümkün olacaktır.

Emekliye Faizsiz Kredi

Emekli vatandaşların uygun bir şekilde ihtiyaçlarını karşılamaları için faizsiz olarak kredi veren bankalar bulunmaktadır. Tabi bundan yararlanmak için öncelikle başvuru yapacağınız bankanın belirlemiş olduğu şartları sağlamanız gerekiyor.

Sağlanacak şartların ilk sırasında talep edilecek kredinin maaşın %70’ini aşmaması gerekiyor. 2.000 TL maaş alacaklar maksimum 1.400 TL aylık ödemeyi geçmeyecek şekilde kredi sunulacaktır. Başvuru yapacak insanın başka bir bankada kredi ödemesinin bulunmaması gerekiyor. 75 yaşının üzerinde olmamak gerekmektedir.

Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Kuveyt Türk, Türkiye Finans ve Albaraka Türk piyasa şartlarına uygun olarak devlet destekli olarak kredi sunmaktadır. Bu bankalardan kredi almak için başvuru yapmak isteyenlerin emekli olması ve bankanın sunmuş olduğu şartları yerine getirmeleri gerekiyor.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Tüm müşterilerine olmamak kaydıyla başvuru yapacakların öncelikle bu hizmeti sunan bankaları bilmesi gerekmektedir. Bu şekilde kredi sunan bazı bankaların isimlerini aşağıda sıra ile paylaşmaya çalışacağız.

  1. İş Bankası
  2. Garanti Bankası
  3. Yapı ve Kredi Bankası
  4. Halkbank
  5. Ziraat Bankası
  6. Deniz Bankası
  7. Ziraat Katılım
  8. Akbank
  9. Vakıfbank

Bu bankalar kredi notunun düzgün olmasına, özel olarak sunulan krediye uygun olması şartıyla müşterilerine belirlenmiş kampanya dönemlerinde kredi vermektedir. Bu krediyi almak isteyenlerin banka ile iletişime geçerek sunulan fırsattan yararlanmaları mümkün olmaktadır.

Faizsiz Konut Sahibi Olmak İsteyenlere

Faizsiz kredi veren bankalar ile ilgili arayışınız eğer ev sahibi olmaya yönelik ise aşağıda paylaştığımız firmalar ile faizsiz bir şekilde hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz.

Eminevim – Eminevim ülkemizde ve dünya genelinde ilk defa uygulanan sistemi gerçekleştirmiştir. Sistem; faiz ödemesine maruz kalmadan, üyelerin ödeme gücüne göre, istediği yerden istediği eve sahip olabilmesini sağlar. Sistemin temelinde imece ve yardımlaşma vardır. Eminevim sisteminin diğer ismi Elbirliği Sistemi’dir. Detaylı bilgilere satilikdairekonut.com/konut-projeleri/eminevim.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Fuzulev – Kiracı mısınız? Artık kiracılıktan kurtulmak mı istiyorsunuz? Binlerce aileyi ev sahibi yapan Fuzulev ile Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz evi seçin, peşinat biriktirmeden, kredi çekmeden, faiz ödemeden yeni evinize kavuşabilirsiniz. Fuzulev ile bütçenize uygun taksitlerle ev sahibi olmak için satilikdairekonut.com/konut-projeleri/fuzulev.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Birevim – Ne kadarlık bir ev almak istediğinize ve aylık ödeyeceğiniz taksitlere siz karar verirsiniz. Kendi bütçenize göre tasarruf yapıp, kısa sürede elde etmek istediğiniz birikimle kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Hiç peşinat vermeden de ev sahibi olabilirsiniz. İhtiyaç halinde almak istediğiniz evin değerini ve aylık taksitlerinizi düşürebilir ya da yükseltebilirsiniz. Tasarruflarınızla hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde ev alma dönemi Birevim’de. Siz de Birevim ile ev sahibi olmak istiyorsanız satilikdairekonut.com/konut-projeleri/birevim.html içeriğini inceleyebilirsiniz.

Finansevim – Finansevim’i kısaca tasarrufa dayalı finans sistemi olarak anlatmak mümkün. Bu sistem ile ev ya da araba almak isteyenlerin Bankalardan kredi çekmeden bu isteklerini gerçekleştirebilecekleri ve bunu yaparken de Fon Katılım Bedeli dışında ekstra ücret, komisyon vs. ödemek zorunda kalmadıkları bir sistemdir. Sistem hakkında daha geniş bilgiye satilikdairekonut.com/konut-projeleri/finansevim.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Tasarruf GRUP – Tasarruf A.Ş. çatısı altında oluşturulan yapı ile uzun yıllardır bu sektörde ki tecrübelerini müşterilerine sunarak, onların kurdukları hayalleri gerçeğe dönüştürmelerine olanak sağlıyorlar. Bunu sağlamak için farklı çözüm yolları ve finansal seçenekler sunuyor. Sizde bunlarla iletişime geçerek istediğiniz bedelde bir evi tercih ederek rahatça ev sahibi olabilirsiniz. Sektöre en son giren firmalardan olan Tasarruf GRUP sistemleri hakkında detaylı bilgiler satilikdairekonut.com/faizsiz-ev/tasarruf-a-s.html sayfasında yer almakta.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ