Kredi Haber
Faizsiz, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Nasıl Olunur?
0

Yüksek kira ücretleri yüzünden veya bir yatırım olarak ev almak, birçok kişinin hayalleri arasında bulunur. Ancak günümüzde ekonomik sıkıntıların da baş göstermesi ile birlikte bu hayali gerçekleştirmek de zorluklar meydana gelebiliyor. Piyasada bulunan ihtiyaca karşılık olarak da bu zorlukların esnetilerek ev sahibi olmak isteyenlere kolaylıklar sağlayan firmalar kurulmuştur. Bu konuda ev satın almak isteyenlerin nasıl yollar izleyebileceği hakkında detaylara yer verilmiştir.

Ev satın almak hangi amaçla olursa olsun artık neredeyse şart haline gelmiştir. Ancak ev satın salmak içinde bulunduğumuz dönemde o kadar da kolay değildir. Yeterli nakit bütçesi bulunan kişilerin pek zorlanmadı bu süreçlerde eğer nakit yetersizliğiniz varsa oldukça zor süreçlerden geçmek zorunda kalıyorsunuz. Yeterli nakit parası bulunmayan kişilerin ise ilk aklına gelen banka kredisi kullanmak oluyor. Ancak artık ekonomik şartların ortada olduğu günümüzde, banka kredisi kullanmak da o kadar kolay olmuyor.

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Ev satın alırken banka tercihi yapmak isteyenlere caydırıcı olabilecek şartlar sunuluyor. Bunların başında yüksek faiz oranları geliyor. Artık bankalarda oldukça yüksek faiz oranları sunulmasıyla kredi çekmek pek de akıl kârı olmuyor. Bu durumda sektörde ev satın almak isteyen insanları yararlanması gereken alternatiflere ihtiyaç duyuluyor. Bu konuda kolaylıklar sağlayan belli başlı ismi duyulmuş firmaları sizler için derledik. Bu firmalar ile güvenilir bir şekilde kendi evinizin sahibi olabilirsiniz.

EminEvim ile Faizsiz Ev Sahibi Olmak Mümkün

Eminevim, sadece Türkiye’de değil dünyada da benzeri olmayan bir sistemin ilk kurucularından birisidir. Faiz ödemeyerek, ev sahibi olmak isteyen kişilerin bütçesine göre belirlediği ücretlerde istediği yerden, istediği gibi bir ev sahibi olmasını sağlayan firma, sektörde öncü olması sebebiyle de oldukça kurumsal bir yapıya sahiptir. Sistem, bünyesine girdiği kullanıcıların yardımlaşması üzerine kurulmuştur. Bu düzeni ise Eminevim, gayet profesyonel bir şekilde organize etmektedir. Özellikle organizasyon ücreti haricinde herhangi bir şekilde faiz alınmadığından dolayı sıklıkla tercih edilir. Ayrıca ilk aydan ev sahibi olma gibi avantajları da bulunmaktadır.

Fuzulev Faizsiz, Peşinatsız, Kredisiz Sistem

Fuzulev, bir gelenek olarak yürütülen “Altın günü” organizasyonlarının ev için düzenlenmiş halidir diyebiliriz. Burada ev sahibi olmak isteyen kişiler peşinat ve faiz gibi dertler ile hiç uğraşmadan kolaylıkla ev sahibi olabiliyorlar. Bu sistemin de temelinde yine yardımlaşma yer almaktadır. Fuzulev, bünyesinde 4 ayrı ana grup ile hizmet vererek oldukça esnek bir yapıya sahip olduğunu bizlere gösteriyor. satilikdairekonut.com/konut-projeleri/fuzulev.html linkinden Fuzulev sistemi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Toki Dar Gelirlileri Ev Sahibi Yapıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), ev sahibi olmak isteyen dar gelirli vatandaşları hayallerine kavuşturmak için kurulmuş olan devlet kurumudur. Devlet güvencesi ile uygun taksitler düzenlenerek, herhangi bir şekilde faiz ödemeden ev sahibi olmak mümkündür. Ancak bunun için bazı şartların yerine getirilmesi gereklidir. Üzerinize herhangi başka bir mal varlığının olmaması, ev alınmak istenilen bölgede 1 yıldan fazla süreyle yaşıyor olmanız gibi şartları yerine getirdiğinizde kolaylıkla uygun fiyatlı ev sahibi olabilirsiniz.

Toki evleri ve projeleri hakkında detaylı bilgi: https://www.satilikdairekonut.com/toki

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ