Kredi Haber
Faizsiz Ev Alma Yöntemleri – Faiz Ödemeden Ev Nasıl Alınır?
0

Faizsiz ev sahibi olabilir miyim?” dediğinizi duyar gibiyiz. Bu sektörde hizmet veren ve sayısı her geçen gün artmakta olan kuruluşlar ile faiz ödemek zorunda kalmadan, Türkiye’nin neresinde olursanız ev sahibi olma şansına sahipsiniz.

Banka kredisi çekmeden ev sahibi yapan sistemlere sahip olan firmalar, vatandaşlara vade farkı ve faiz ödemeden diledikleri evi satın alma olanağı tanıyor. Gelir seviyesi ve ödeyebileceği peşinat miktarına göre oluşturulan ödeme planları, kişilerin almayı düşündükleri konuta sahip olmalarını sağlıyor. Dar ve orta gelirli vatandaşların öncelikleri Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından gerçekleştirilen konut satışları oluyor. Fakat TOKİ evlerine ilgi bir hayli fazla olduğundan çekiliş ile sıranın size çıkması düşük bir ihtimal oluyor. İçeriğimizin devamında bahsedeceğimiz firmalar benzer mantık ile işlemekte ancak TOKİ kadar yoğun talebin olmamasından kaynaklı sıranın size daha çabuk çıkma ihtimali bulunmakta. TOKİ kampanyaları ve projeleri ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmek isteyen misafirlerimiz satilikdairekonut.com/toki adresini takip edebilir.

FAİZSİZ EV NASIL ALINIR?

Faizsiz ev sahibi yapan sistemlere sahip firmaların sayısı her geçen gün artmakta. Banka kredi faiz oranlarının yüksek olmasından kaynaklı vatandaşların bu sistemlere olan ilgisi hızla artıyor. Sektörün en bilinen ve köklü firması Eminevim. 1991 yılından bu yana özellikle dar ve orta gelirli vatandaşları faizsiz ve taksitle ev sahibi yapan Eminevim, tabiri caizse bu sistemin mucidi durumunda. Bu firmanın kuruluşunun hemen ardından 1 yıl sonra Fuzulev sektöre giriş yaptı. Son dönemlerde hızla büyüme gösteren Birevim ise 2016 yılında kurulmasına rağmen çok sayıda aileyi faizsiz ve kendine özgü sistemleri ile ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bu 3 firmanın ardından sektörde hizmet vermeye başlayan diğer firmalar ise Finansevim, Hedefevim, Katılımevim

EMİNEVİM, FAİZSİZ EV ALMA SİSTEMİNİN MUCİDİ

EMİNEVİM, FAİZSİZ EV ALMA SİSTEMİNİN MUCİDİ

28 yıldan uzun süredir hizmet vermekte olan Eminevim sisteminin temeli dayanışmaya dayanmaktadır. Elbirliği Sistemi olarak da bilinen yöntemleri ile faiz ödemeden ev sahibi olma hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Her bütçeye uygun sunulan ödeme seçenekleri ile, başta dar ve orta gelirli vatandaşlar olmak üzere faiz ödemek istemeyen herkesi Türkiye’nin diledikleri yerinden konut sahibi yapıyor. Banka kredisiz sistem ile dileyene peşinatsız ve ara ödemesiz alternatifleri bulunmakta. Eminevim sistemi nedir, firma hakkında yorum ve şikayetleri merak eden ziyaretçilerimiz https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/eminevim.html adresinden bilgi sahibi olabilirler.

PEŞİNATSIZ, KREDİSİZ VE FAİZSİZ EV SİSTEMLERİ İLE FUZULEV

PEŞİNATSIZ, KREDİSİZ VE FAİZSİZ EV SİSTEMLERİ İLE FUZULEV

Eminevim’in hemen ardından 1992 yılında kurulan ve günümüze kadar çok sayıda aileyi ev sahibi yapan Fuzulev, FPK adını verdikleri faizsiz, peşinatsız, kredisiz ev alma sistemi ile günde 14 liraya hayalini kurduğunuz eve sahip olma fırsatı sunuyor.

Sistem oldukça net ve basit. Öncelikle almak istediğiniz evin fiyatını ve ödemek istediğiniz taksit sayısını belirlersiniz. Altın günü mantığı olarak nitelendirebileceğimiz sistem ile ev sahibi olmak isteyen kişilerin yer aldığı havuza dahil olursunuz. Her ay noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişler ile talihli kişiler belirlenir. Belirlediğiniz vade süresinin yarısına geldiniz ve hala size sıra çıkmadıysa Fuzulev sistemi sizin hayalini kurduğunuz evin sahibi olmanızı sağlar. Kalan taksit ödemelerinizi kendi evinize taşındıktan sonra yapmaya devam edersiniz. Fuzulev sistemine dahil olan ve daha önce görüşme gerçekleştirmiş olan kullanıcılarımızın yorumlarına göz atmak isterseniz https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/fuzulev.html adresini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

FAİZSİZ EV SAHİBİ OLMANIN YENİ YOLU BİREVİM

FAİZSİZ EV SAHİBİ OLMANIN YENİ YOLU BİREVİM

Henüz kurulduğu 3 yıl olmasına rağmen çok sayıda aileyi faizsiz ödeme yöntemleri sayesinde ev sahibi yapan Birevim, sunduğu fırsatlar ile dikkatleri çekiyor. Çok kısa sürede önemli ödüllere layık görülen Birevim, aynı zamanda Birarabam adını verilen alt markası ile araba sahibi olunmasına da yardımcı oluyor. Gelir durumu ve ödeme gücüne göre oluşturulan sistemler sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun faizsiz, peşinatsız, kredisiz ve taksitle hayalini kurduğunuz konutun sahibi olabilirsiniz. https://www.satilikdairekonut.com/konut-projeleri/birevim.html adresinden sistem hakkında daha detaylı bilgilere ve yorumlara ulaşabileceğiniz Birevim’in Türkiye’nin birçok ilinde şubeleri bulunuyor. Size en yakın şubesini ziyaret ederek ya da 444 23 53 numaralı müşteri hizmetleri numarasından iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ