Kredi Haber
Evora Denizli Projesi
0

Evora Denizli fiyatları, daire tipi ve büyüklüklerine göre 233 Bin TL ile 583 Bin TL arasında değişiyor. Teknik Yapı Denizli projesinin teslimlerinin Mayıs 2019’da yapılması planlanıyor.

Metropol şehir İstanbul’un en gözde konut projelerinin yaratıcısı olan Teknik Yapı’dan Denizli’nin yeni ikonu olacak bir yaşam merkezi. İnsanları temel alan mimari konseptinde büyük alanının peyzaj, yeşil alanlar ve sosyal tesisler dahil 115 dönüm üzerine kurulan Evora Denizli, toplamda 5 bin kişilik yaşam alanına sahip bin 500 satılık daire konuttan meydana geliyor. Farklı büyüklüklere sahip ticari üniteler ise yaşantınıza kolaylık, projeye hareketlilik katarak projenin çekim gücü yüksek bir merkezi haline gelmesini sağlıyor.

Evora Denizli projesi, Teknik Yapı güvencesi ile Denizli’nin yeni yaşam alanı Merkezefendi ilçesinde yükseliyor. 1953 yılından bu yana konut üretimi gerçekleştiren Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi ve kalitesi ile hayata geçirilecek ve bittiğinde Denizli şehrinin çağdaş yüzü olması beklenen bölge, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir sosyal yaşam alanı sunmak, Denizli’ye hareketlilik getirmek amacı ile tasarlandı.

İnşa edildiği bölgedeki en prestijli konut projesi olan Evora Denizli fonksiyonel bir şekilde kurgulanan mimarisi ve rahatlığı ile büyüleyecek, şıklığı ile ise kulaktan kulağa anlatılacak.

Evora Denizli projesinde ev sahibi olanlar, sınırı olmayan sosyal yaşam olanaklarına da sahip olacak. Yürüyüş alanları, süs havuzları, biyolojik gölet ve tabiat parkıyla çevrili bir şekilde kurgulanan Evora Denizli’de Ege Bölgesi’nin yaz aylarını evinizde değil, büyük bir eğlence ile dışarıda geçirebilirsiniz.

Eve döndüğünüzde projede yer alan açık ve kapalı otoparklara arabanızı kolaylıkla park edip, projenin zengin sosyal olanaklarından birine dahil olabilir ya da fitness centerda sağlığınızı koruyabilirsiniz. Açık ve kapalı yüzme havuzu ile birçok sosyal faaliyetin olacağı bu fitness centerdan daire sahibi olarak özel kampanya ve fiyatlarla yararlanabileceksiniz.

Evora Denizli projesindeki her şey yaşamınızı daha kolay bir hale getirmek için düşünüldü. Birbirinden farklı 2 alışveriş alanının yer alacağı proje içerisinde hemen yanı başınızda bulunan restoran ve kafelerde dostlarınızla sohbet edebilir, günlük gereksinimlerinize cevap verecek ticari üniteler sayesinde proje dışına çıkmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Çocukların hayatlarını doya doya yaşaması için okullar, gölet ve tabiat parkı, oyun parkları Evora Denizli’de. İçerisinde 2 tane okul binasının bulunduğu Evora Denizli, çocuklarınızın okula yürüyerek gitmesine, dersler bittikten sonra proje içerisinde bulunan çocuk oyun alanlarında ve tabiat parkı etrafında konforlu vakit geçirmesine olanak sağlıyor.

Evora Denizli konut projesi mimarisi ve yapımında LEED kriterlerine uygun bir şekilde, ortak kullanım alanlarının aydınlatılmasında güneş enerjisinden yararlanan, yağmur sularını biriktiren ve geri dönüştüren sistemler ile donatılmış binalarla enerji kaynaklarının aktif bir biçimde kullanılacağı şekilde tasarlandı, sürdürülebilir stratejilere dikkat çeken bir mimari anlayış benimsendi.

Evora Denizli Ticari Üniteler

Mayıs 2019 tarihinde tamamlanması planlanan Evora Denizli projesiyle hem iş hayatınıza hem de geleceğinize yatırım fırsatından yararlanın. Denizli’nin yeni yaşam merkezlerinden biri olan Merkezefendi’de inşası gerçekleştirilen bu prestijli projede yer alan ticari ünitelerde yatırım fırsatı başladı. Ticaretin kalbi 1500 adet satılık daire konutun yer alacağı, 115 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek olan Evora Denizli projesinde atacak.

Evora Denizli Fiyatlar

Daire Tipi Büyüklük Fiyat
1+1 Daireler 58 m² – 81 m² 233 Bin TL
2+1 Daireler 104 m² 332 Bin TL
3+1 Daireler 137 m² – 188 m² 459 Bin TL
4+1 Daireler 174 m² – 201 m² 583 Bin TL

 

Evora Denizli İletişim

  • Adres: Selçukbey Mahallesi 646. Sokak Merkezefendi – Denizli
  • Telefon Numarası: 444 10 08
  • Mail Adresi: info@evoradenizli.com
  • İnternet Adresi: http://www.evoradenizli.com/

Evora Denizli Nerede

Teknik Yapı güvencesi ve kalitesi ile Denizli Merkezefendi’de inşa edilen Evora Denizli projesi yeşil doğa ile iç içe bir alanda. Merkezefendi Denizli şehrinin en kalabalık olan ikinci ilçesi olma özelliğini taşıyor.

Evora Denizli Galeri

Evora Denizli

Evora Denizli

Evora Denizli

Evora Denizli

Evora Denizli

Evora Denizli

Evora Denizli

Merkezefendi Bölge Konut Piyasası

Denizli satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 1,16 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.929 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 26 yıl olarak öngörülmektedir.

Denizli’de bulunan Merkezefendi satılık daire konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 145 Bin TL ile 240 Bin TL arasında değer buluyor. Denizli satılık konut bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 1.038 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 1.929 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca Merkezefendi ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 500 TL ile 800 TL arasında oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ