Kredi Haber
Evim Evim
0

Günümüz şartlarında ev satın almak oldukça zorlaşmaya başladı. Ortalama bir evin Türkiye genelinde 200 bin ₺ olması ve gelirlerin de buna uygun olmaması, kişileri bankalara zorlamaya başladı. Fakat bankalarda konut kredisi için uygulanan faiz oranlarının yüzde 2’lerde gezmesi, evin bedelinden neredeyse iki katı faiz anlamına geliyor. Bu yüzden yardımlaşma ve faizsiz ev sahibi olunması için kurulan Evim Evim çekiliş sistemi, bankalara bulaşmadan kolay ve en uygun taksit imkanları ile sizleri ev sahibi yapıyor. Emin evim ödeme planlarına bakıldığında 6 çeşit sistem görülüyor ve her keseye, her bütçeye uygun bir ödeme tablosu mutlaka bulunuyor. Peki tam olarak evim evim nedir?

Evim Evim Nedir?

Evim Evim; halk arasında altın günü olarak bilinen bir çekiliş sistemidir. Faizsiz ev sahibi olmak ve kira öder gibi taksit ödemek isteyenlerin ilk olarak tercih ettiği Evim Evim, sizin belirttiğiniz taksit ve vade sayısına göre bir plan çıkarmaktadır. 40, 60, 80, 100 ve 120 kişilik gruplar ile kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz.

Evim Evim Sistemi

Evim Evim sistemi aslında çok programlı bir sistemdir. İçerisinde 6 adet ödeme planı bulunmaktadır ve ev almak isteyenler bu planlardan kendisine en uygun olanı tercih etmektedir. Bunlar:

Çekilişli Sistem: Adı üstünde tamamen çekiliş ile yapılan bir sistemdir. Evim Evim çekiliş sistemi ile 40, 60, 80, 100 ve 120 kişilik gruplar hazırlanır. Bu gruplarda bulunan kişiler ile noter huzurunda her ay bir çekiliş gerçekleştirilir ve her gruptan bir kişi ev sahibi olur. Hangi grupta olacağınız ise ödeyeceğiniz taksite ve vade sayısına göre değişmektedir.

Peşinatlı Sistem: Evim Evim peşinatlı sistem ile eğer ev almak için bir miktar peşinat biriktirmiş iseniz geri kalanını taksit ile ödüyorsunuz. Peşinatlı sistem, alacağınız evin bir kısmını peşin, kalan kısmını ise taksit yaparak ödeme imkanı sağlar.

Vade Ortası Sistem: Bu sistem de oldukça talep gören, peşinat gerektirmeyen sistemlerden bir tanesidir. Vade ortası sistem ile belirleyeceğiniz tutarın belirleyeceğiniz vadesine geldiğinizde ev sahibi olursunuz ve kalan tutarı taksit ile ödersiniz. Örneğin; 150.000₺ tutarındaki bir ev için 50 ay 3.000₺ taksit belirlediniz. Bu şekilde hesaplanır ise 26. Ayda evinde oturmaya başlar ve kiraya gerek kalmadan kendi evi için ödemelere devam eder.

Düşük Taksitli Sistem: Evim Evim düşük taksitli sistem ile daha uygun taksit miktarı isteyen kişiler 120 kişilik gruplara verilir. Her ay noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda bir kişi ev sahibi olur.

Sabit Yardımlı Çekilişli Sistem: Ev sahibi olmak için başladığınız taksitli ödemelerde, istediğiniz zaman taksit miktarını düşürüp artırabilirsiniz. Sizin durumunuza göre değişen bu sistemde bir süre sonra noter aracılığı ile yapılan çekilişte ev sahibi olursunuz.

Değer Artışlı Sistem: Evim Evim değer artışlı sistem gayet şeffaf bir sistemdir. Belirli bir peşinat vererek faizsiz taksit öderken yapılan çekilişlerde ev sahibi olabilirsiniz.

Evim Evim Araba Alma

Araç sahibi olmak isteyen kişiler banka faizlerine bulaşmak istemezler. Neredeyse ikiye katlayan faiz oranları ve yüksek geri ödeme tablosu, kişilerde zorlu süreçlere neden olmaktadır. Evim Evim araba çekilişi ile kolaylıkla araç sahibi olabilirsiniz. Tıpkı ev alma sisteminde yapılan ve gerçekleştirilen sürecin aynısı Evim Evim araç sisteminde de geçerli olmaktadır. Her ay yapılan çekiliş ile beraber bir kişi araç sahibi olmaktadır.

Evim Evim sistemi ile ev sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimiz aşağıda ki yorum bölümünden şikayetlerini ve yorumlarını iletebilir, merak ettiği soruları sorabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ