Kredi Haber
Evde İş İmkanı – Evden Çalışarak Para Nasıl Kazanılır?
0

Aile ekonomisine yardımcı olmak amacıyla evde boş oturmak yerine, o duruma uygun olan işlerden birisini yapmak isteyen bireyler bulunuyor. Bu işlerin genellikle kadınlar tarafından istenildiği düşünülse de erkeklerinde evde boş zamanlarını değerlendirmek için bu işleri aradığı bilinmektedir. Evde iş imkanı veren firmalar ve evden çalışarak para kazanılır mı merak edenler için hazırladığımız makaleyi inceleyebilirsiniz.

Tabi bu işlerden yararlanabilmek için öncelikle doğru bir bağlantı kurmanız gerekiyor. Genellikle tane başına anlaşarak, çok kısa sürede çok sayıda ürünün hazırlanması gerekiyor. İşe tek başınıza başvurmuş olsanız da isterseniz tüm aileniz ile birlikte yaparak daha çok üretim yapmanız mümkündür. Bu hizmetten yararlanmak isteyen tüm bireylerin kendilerine bu hizmeti sunan firmalar ile bağlantı kurması gerekiyor.

Evde iş imkanı sunan firmalar açısından da bu hizmet ile iş yükünü hafifletmeyi amaçladığı biliniyor. Maaşlı bir işçi çalıştırmak yerine, bunu dışarıda yapacak şekilde hazırlayarak isteyenlere vermeleri, işin kaliteli ve hızlı bir şekilde düşük bir maliyet ile yapılmasına imkan tanınmaktadır. Sizde bu işlerden size uygun olanı tercih ederek aile bütçenize ek gelir kaynağı oluşturabilirsiniz. Birçok firma evde iş sunarken baya veya bayan olmasına bakmıyor.

İşkur Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı

Evde ekonomik anlamda bir iş yapmadan zaman geçiren kadınlar tarafından yapılabilecek çok sayıda evde iş imkanı bulunuyor. Bu anlamda çok sayıda çalışma bulunuyor. İŞKUR’da kendi bünyesinde yaptığı çalışmalar sayesinde ev hanımlarına bu şekilde iş yapma fırsatı sunuyor. Bu sayede çalışmayan yani ekonomiye katkı sağlamayan nüfus içerisinde yer alan birçok kadının para kazanmasına imkan tanınması amaçlanıyor.

Evde iş yapmak isteyenler için yapılabilecek işler arasında toka kutulama, ambalajlama, tırnak kutulama, mandal montajı, gömlek yakası dikimi, peçete hazırlama gibi daha çok sayıda iş bulunuyor. Bu illere İŞKUR üzerinden başvuru yaparak ulaşabileceğiniz gibi isterseniz de direkt olarak işi veren firmayla tanıdığınız aracılığıyla başvuru yaparak işi alabilirsiniz.

Evde yapılacak işin niteliğine göre aylık olarak 800 TL ile 1.500 TL arasında ek gelir elde etmek mümkündür. Kuruma giderek başvuru yapanlar hakkında gerekli inceleme yapılarak, kurum tarafından yapılacak bu hizmete uygun olup olmadıklarına dair bilgi mesaj yoluyla iletilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ