Kredi Haber
Evalpark İstanbul
0

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde hayata geçirilecek olan Evalpark İstanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

1.300 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanan Evalpark İstanbul projesi daire fiyatları 315 Bin TL’den başlıyor.

Doğa ile iç içe bir bölgede konfor ve keyif dolu sıra dışı bir deneyime hazır olun. Başakşehir’e komşu Esenkent’te tüm detaylarıyla mutluluğunuz için tasarlanmış bir hayat başlıyor. Bu yeni yaşam tarzının adı Evalpark İstanbul.

Burada alternatif ulaşımın tüm imkanları çevrenizde. Tem Otoyolu’nun hemen yanı başında ayrıcalıklı bir konumdasınız. Ayrıca bağlantı yollarıyla 3.Havalimanı ve 3.köprüye de pratik ulaşım imkanına sahipsiniz. Muhtemel Kanal İstanbul projesine yakın ve metro hattına komşu olmanın avantajını yaşayacaksınız.

Eval İnşaat olabilecek en ideal büyüklük ve fonksiyonel tasarımla 1+1, 2+1, ve 3+1 daireler sunuyor. Konut, rezidans ve ticari alanlardan oluşan konseptiyle beklentilerinizin de ötesinde bir konfor sizi bekliyor. İster konut, ister rezidans.. Ayrıcalıklı bir yaşam bekleyenlerin 1 numaralı tercihi Evalpark İstanbul kullanışlı planlarıyla hayatınızı kolaylaştıracak.

Resepsiyon ve vale hizmetleriyle yüzünüz hep gülecek. Klimanız havanızı, ankastre ürünler hayatınızı değiştirecek. Kapalı havuzda 4 mevsim yüzebilecek, türk hamamı, sauna ve fitness salonu sayesinde zinde bir yaşama merhaba diyeceksiniz. Kapalı ve açık otoparklarıyla her dairenin ihtiyacı karşılanacak. Kalite ile donatılmış lüks dairelerin yanı sıra ticari alanlarıyla da size prestijli bir yaşam sunuyor. Proje dışına çıkmadan alışveriş keyfi vaadediyor. Son teknoloji güvenlik sistemiyle hayatınızı koruması altına alıyor.

Bütün bunlar hayatın yeni merkezi Evalpark İstanbul’da. Herkes beğenecek, siz yaşayacaksınız. Bugünün de, yarının da kazananı siz olacaksınız.

Evalpark İstanbul

Evalpark İstanbul Fiyatlar

Evalpark İstanbul projesi 72 ile 300 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 315 Bin TL ile 768 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 72 m² – 82 m² 315 Bin TL – 426 Bin 400 TL
2+1 Daireler 85 m² – 122 m² 348 Bin TL – 634 Bin 400 TL
3+1 Daireler 150 m² – 190 m² 640 Bin TL – 768 Bin TL
4+1 Daireler 190 m² – 300 m² Satışlar Tamamlandı

Evalpark İstanbul ne zaman teslim – Eval İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Esenyurt ilçesinde inşa edilecek olan projede konut teslimlerinin 2018 yılı Aralık ayında yapılması hedefleniyor.

Evalpark İstanbul İletişim

  • Adres: Orhangazi Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 51 Esenyurt – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 79 74
  • Mail Adresi: info@evalpark.com
  • İnternet Adresi: http://www.evalpark.com

Evalpark İstanbul Nerede

Evalpark İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Esenyurt’da bulunuyor. 48 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Esenyurt konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Evalpark İstanbul

İstanbul Avrupa Yakası’nın hızlı değerlenen bölgelerinden Esenkent’te inşa edilen Evalpark İstanbul, sizi ve ailenizi hayalini kurduğunuz hayata ve huzura davet ediyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana gelen proje farklı büyüklükteki ailelere özel kullanışlı seçenekleriyle hayatı daha kolay bir hale getiriyor. Konforu ve kaliteyi her noktasında hissedeceğiniz Evalpark İstanbul beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. Sizin ve sevdiklerinizin rahat etmesini sağlayacak detayların yer aldığı proje İstanbul’un yeni yaşam merkezinde bulunuyor.

Esenyurt Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Esenyurt ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,95 artış göstererek yatırımcıların ilgi gösterdiği bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 8.668 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Esenyurt ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 650 Bin TL ile 100 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Esenyurt’da metrekare birim fiyatları 3.400 TL iken, günümüzde ortalama 8.670 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 2.250 TL ile 3.800 TL arasında olduğu ve Evalpark İstanbul projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %50 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %30 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Evalpark İstanbul Tanıtım Filmi

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ