Kredi Haber
Ev Sahibi Olmak Kısa Zamanda Mümkün mü?
0

Ev sahibi olmak pek çok insan için kredi faiz oranları yüzünden imkânsız olarak görülmektedir. Ancak ev alımlarında tek yöntem bankalardan kredi çekmek değildir. Ülkemizde hem güvenilir hem de kaliteli şekilde hizmet veren faizsiz sistemler bulunmaktadır. Faizsiz sistemlere katılımlar neticesine kira öder gibi ev alımları gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Kısa zamanda ev sahibi nasıl olunur sorusunun yanıtını arayan ziyaretçilerimiz bahse konu firmalardan kira öder gibi, faizsiz ve peşinatsız bir şekilde ev sahibi olabilir.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak – Eminevim

Kira öder gibi ev alınmasında Eminevim en eski firmaların başında gelmektedir. Öncü olma özelliğini yıllar içerisinde kendini kanıtlayarak da göstermiştir. Eminevim katılımcılarını ödeme yapabilecekleri miktarlara göre gruplara ayırmaktadır. Ayrımı yapılan gruplar ise her ay bir kişiyi ev sahibi yapmaktadır. Üstelik kişiler aylık ödeme miktarlarını biraz daha çok tuttuklarında daha az kalabalık olan bir gruba dâhil olabilmektedir. Gruptaki kişi sayısının az olması demek daha kısa süre içinde ev sahibi olabilmek anlamına gelmektedir. Hangi ay hangi grup üyesinin ev sahibi olacağına ise çekilen kuralar neticesinde karar verilmektedir.

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak – Katılımevim

Faizsiz sistemlerle ev sahibi yapan firmaların bir diğeri olarak ise Katılımevim ‘in ismi geçmektedir. Katılımevim de kolay yoldan ev alabilmek için müşterilerine altın günlerinde olan sistemi uygulatmaktadır. Üstelik sisteme dâhil olunabilmesi için peşinat ödenmesi zorunlu değildir. Kişiler peşinat ödemelerini isteğe bağlı şekilde yapmaktadır. Peşinat ödendiğinde sadece ödenmesi gerekli olan miktarın daha kısa süre içerisinde bitmesi sağlanmaktadır. Ancak cüzi miktarda alınan organizasyon gelirlerini tüm katılımcıların ödemesi gereklidir.

Taksitle Ev Sahibi Olmak – Birikimevim

Peşinat ödemeden taksitle ev sahibi olmak istiyorum diyenler için Birikimevim de en iyi firmalar arasındadır. Kişiler web üzerinden görüşme talepleri göndermelerinden hemen sonra yetkililer tarafından aranmaktadır. Yapılan telefon görüşmelerinde gerekli olan tüm bilgilendirmeler eksiksiz şekilde verilmektedir. Üstelik anlaşma kapsamında sözleşme imzalanması halinde peşinat ödemesi yapmak şart değildir. Ödeme planları da tamamen müşterilerin istedikleri şekillerde ayarlanmaktadır. Taksitlerini hızlı şekilde bitirmek isteyen müşteriler son aylarda ödemelerini artırabilmektedir. Ya da ara ödemelerle desteklenerek de ödemeler kısa sürede bitirilebilmektedir. Lakin firma bu konuda herhangi bir zorlama yapmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ