Kredi Haber
Ev Sahibi Olmak İstiyorum! Taksitli, Faizsiz Ev Almak
0

Ev sahibi olmak istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. Günümüz ekonomik şartlarından kaynaklı ev almak pek kolay değil. Ancak son zamanlarda hızla sayısı artan taksitli ve faizsiz ev sahibi olmanıza olanak sağlayan sistem ve firmalar hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine yardımcı oluyor.

Ev sahibi olmak herkesin hayali ancak günümüzdeki piyasa şartları nedeniyle para biriktirip ev almak neredeyse imkansız hale geldi. Neyse ki artık firmalar çok sayıda çözüm sunarak insanlara ev sahibi yapıyor.

Taksitli ve Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Eminevim, Finansevim, Katılım Evim gibi firmaların taksit seçeneğinden faydalanarak banka kredisi ne gerek duymadan ev sahibi olmak mümkün. Kura çekimi sistemi ile ev alabileceğiniz bu firmalar, sizlere banka kredisi gibi faiz de çıkarmıyor. Kefil ve senet olmadan ev sahibi yapan bu firmaların detaylı bilgilerine isterseniz gelin birlikte bakalım…

Eminevim ile Ev Almak

Banka kredisi çekmeden ya da birinden borç almadan ev sahibi olmak istiyorsanız, Eminevim’in sistemi tam size göre. Firmanın sadece ev değil araba, iş yeri ve arsa gibi çözümleri de bulunuyor. 1992 yılında Otomotiv üzerine kurduğu bu sistemi daha sonra büyüten ve genişleten Eminevim, eskiden altın günü ya da imece olarak bilinen bir sistem içerisinde sizleri ev sahibi yapıyor.

Kurumsal olarak çalışan bu firma sadece sizden küçük bir danışmanlık ücreti alıyor, başka herhangi bir faiz talebinde bulunmuyor. Firmadan ev almak istediğinizde farklı fiyat paketleri içinden birine girebiliyorsunuz ve yapılan kura çekimi sonucunda size sıra geldiğinde evinize teslim alıyorsunuz. Aylık bütçenize göre belirlenen taksit tutarlarını ödemeye devam ederek ev sahibi oluyorsunuz.

Finansevim ile Ev Almak

Faiz ve peşinat ödemeden konut sahibi olmak isteyenler için 30 yıla kadar taksit seçeneği sunan Finansevim, tasarrufa dayalı bir modeldir ve dar gelirliler için geliştirilmiştir. Finansevim’den ev sahibi olmak isteyenler taksit seçenekleri ödeyecekleri miktarı kendileri belirliyor. Sisteme kayıt olanlar her yıl yapılan kura çekimi sonucunda evi ne zaman teslim alacaklarını öğreniyor.

Ancak firma kimsenin mağdur olmaması için sistemdeki herkese en geç 100 ay içerisinde ev sahibi olma imkanı tanıyor. Küçük taksitlerle ev sahibi olmanın önünü açan firma, özellikle dar gelir grubu için bir çıkış kapısı oluyor. Firmadan ev almak için kredi çekmenize ya da aramanıza gerek yok. Herhangi bir peşinat ödemenizi de isteyen firmadan ev alırken her ay sadece taksitlerinizi ödemeniz yeterli oluyor.

Katılımevim ile Ev Almak

Düşük gelir grubuna yönelik ev alma modeli hazırlayan Katılımevim, hayalini kurduğunuz arabaya da evi kredi çekmeden ya da vade farkı ödemeden satın almanıza imkan sağlıyor. Her ay düşük taksit tutarları ile kura çekimi sonucunda kendinize sıra gelmesi halinde evinizi ya da aracınızı hemen teslim alabilirsiniz. Ev sahibi olmak için peşinatınızın olmasına da gerek yok.

Katılımevim sizlere peşinat ödemeden ev alma imkanı sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey firmaya küçük bir danışmanlık ücreti ödemek sonrasında da sanki altın günü gibi her ay belli miktarda taksitinizi yatırarak kura çekiliş sonucunu beklemek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ